Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Duygusal hatalara açıksınız. Yanlış bir aşk ilişkisine girmeniz, normal zamanlarınızda size sıradan görünebilecek kimseleri bir anda aşırı beğenmeniz olasıdır. Bu döneminiz geçince aslında o kimseden hoşlanmadığınızı anlayabilirsiniz. Eğer evli ya da sürekli bir ilişkisi olan bir boğaysanız birlikte olduğunuz kişiye verdiğiniz bir sözü yerine getirmekten kasıtlı olarak kaçınabilirsiniz. Tabii bu durum karşılıklı gerilimlere sebep olacaktır. Bu tutum yerine uyumlu davranmayı dener ve birazcık ilgili olursanız sizi çok memnun edecek tepkiler alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Bugün yakınlaşma fırsatını bulduğunuz bir arkadaşınızla akşama doğru birlikte hoş şeyler yapmak için uygun fırsatı yakalayabilirsiniz. Uzun zamandır biriktirdiğiniz ve yarım bıraktığınız özel işlerinizi yapmanız için önemli bir fırsat bugün elinize geçebilir. İhmal etmezseniz önemli bir yükten kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Bugün farklı ortamlara girerek keyifli bir gün geçireceksiniz. Sempatik, hoş ve cana yakın tavırlarınız karşı cinsi fazlasıyla etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Aranıza mesafeler girmiş insanlarla bir araya gelip hasret giderme şanı bulabilirsiniz bugün. Bazı ziyaretler yapmanız ve bir anlaşmazlığa arabuluculuk etmeniz gerekebilir. Zihninizi aktif olarak kullanacağınız işlere yönelin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Yaratıcılığınızın arttığı son derece üretken bir gününüzdesiniz. Etrafınız tarafından övülecek ve davetler alacaksınız. Eğlenmek isteyebilir, kendiniz için alışverişe çıkabilirsiniz. Ancak bugün pek çok konuda kararsızlık çekebilir ve kendi kendinizi bunaltabilirsiniz. Ayrıca beraberliklerinize çok fazla anlam yüklemeyin. Biraz rahat olun, gevşeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kimselerle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda her zamankinden daha dikkatli olmalısınız.Düşüncelerinizden ve kararlarınızın doğruluğundan emin olamıyorsunuz. Dikkatinizi çalıştığınız konuya toplamakta zorlanabilirsiniz ve işlerinizde ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Özel hayatınızda kendinize güvenerek hareket ederseniz, karşınızdaki kişiye de doğru kararlar alma fırsatı tanımış olacaksınız. Haliyle bu birliktelik adına ortak kararlar alıyor olmanız ilişkinizi başarılı ve uzun vadeye yönelik şekle sokabilir. Şu sıralar elinizdeki işlere yenilerini eklememenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Geçmişte yaptığınız hatalı açılmaları bugün pişmanlık şeklinde yaşamanız, bir anlam taşımıyor. Karamsarlığınız kalıcı değil. Yakın bir zamanda toparlanma söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mayıs 2023)
Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden oluyor. Yeni tanışacağınız birisiyle ilk anda yıldızınız barışmayabilir ama sandığınızdan daha iyi bir insan.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed