Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Potansiyeli olan işlerin farkına varabilir ve bu alanda hareketlenebilirsiniz. Seminer, fuar veya ticari toplantılar esnasında bazı ilgi çekici teklifler alabilirsiniz. Bazı ilişki ve iş birlikleri size istediğiniz başarıyı elde etmenizi sağlayacak motivasyonu kazandırabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün olduğu gibi bugün de aşırılıklardan ve abartıdan kaçınmamız, düşüncelerimizi dile getirirken mantıklı ve sakin kalmaya özen göstermemiz gerekiyor. Tutulamayacak sözler vermek veya bu tür sözler veren kişilere inanmak sorun yaratabilir; yanıltıcı etkiler devrede. Yine gerçekçi düşünmek için gayret şart! Öğle sonrası saatlerde ise, yaratıcılığımız yüksek ve aklımız iyi çalışıyor. Kendimizi iyi hissedebilir, yaşça bizden büyük, tecrübeli veya işinde uzman kişilerle bir araya gelebilir veya tavsiyelerine başvurabiliriz. Ekip çalışmaları veya grupsal faaliyetler, alışverişler, ekonomi başlıklı işler ve girişimler için uygun günlerdeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir yakınınız, sizden ziyaret bekleyebilir. Sabah saatlerindeki evcimen haliniz, öğleden sonra yerini sokağa çıkma isteğine bırakacak. Ortak akşam programı önerileri alabilirsiniz. Artık görüşmekten hoşlanmadığınız bir arkadaşınız bugün hiç umulmadık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Ona olan duygularınızı belli etmekten kaçınmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler başınızı döndürse de siz mantıklı yaklaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Eş veya ortağınızın baskısı sizin bu ilişkide kontrollü olmanızı sağlıyor. Para konusundaki umutlarınızın tam beklentinizi karşılamayacağı bir gündesiniz. Maddi konuları bir kenara bırakırkasınız akşamı keyifli sohbetlerle ve ilişkiniz adına verimli olacak şekilde geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Parasal konularda daha dikkatli adımlar atmalısınız. Akılcı yanlarınızla yeni iş konuları yaratmak, birden fazla fırsatı lehinize çevirmek sizin elinizde. Şu döneme kazandıklarınızı korumak, bütçenizi daha sağlam temellere oturtmak için zamanınız var. Gereksiz ve dengesiz alışverişler, keyiflere gidebilecek lüzumsuz harcamalar planlarınızı aksatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Amiriniz bugün size ağır işler yaptırmak zorunda kalabilir ve siz bütün enerjinizi bu iş için harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum günlük işlerinizin aksamasına sebep olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Olaylar karşısında daha sakin davranmalısınız. Beklenmedik gelişmeler üzerinizde baskı yaratabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Daha düşünceli davranmasını beklediğiniz kişiler var. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Temmuz 2022)
Zaman zaman kendinizi insanlardan uzaklaştırıyorsunuz. Genelde beklenmedik anlarda bu tip davranışlar sergilediğiniz için insanlar bu uzaklaşmanız altında nedenler arıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed