Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Eksik ya da yarım kalmış ilişkiler, planlar veya projeler tamamlanabilir. Diğerleriyle ilişkilerinizde diplomatik ve sakin yaklaşımlar geliştirmeniz öfke ve gerilimden daha verimli sonuçlar doğurabilir. Sinirlerinize hakim olmalısınız. Kısa mesafeli bir yolculuk, seyahat ya da sevdiğiniz bir kişiyle geçireceğiniz zaman eğlenceli olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Uzun zamandır görüşemediğiniz bir dostunuzla karşılaşmanız veya onunla ilgili bir haber almanız muhtemel. Sevdiğiniz insanlar aranızda süregelen huzursuzluklar bugün de devam edecek. Bu yüzden yalnız kalmaya, kendinizi dinlemeye ihtiyaç duyacaksınız. Duygularınızı kontrol etmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Kartınız Kudret... Hükmetmek ve duygularınızı dışa yansıtmak istemeniz konusunda sınırlı olmanız gerekiyor. Kendinizi yüzleşmek için zorlamayın. Çok yönlü düşünmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Bugün sizin ya da hayatınızdaki önemli noktaların üzerinde söz sahibi olan kişilerle iyi geçinmeniz gerekiyor. Özellikle mesleğinizle ilgili konularda kendinizi nasıl ifade ettiğinizle doğru orantılı olacak biçimde karşılık bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Yeni planlar ve düşünceler size harekete geçiriyor. Yeni konular sizi sosyal aktiviteler içinde yer almaya itecek. Katılımcı yanlarınızla başkalarına yararlı çalışmalarda somut sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlıklar ve pozitif paylaşımlar ise güne ayrı bir canlılık atabilir. Bu dönem ileriye dönük planlarınızda yenilenmeler öne çıkarken, aradığınız desteği bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Akşam saatlerinde sürpriz bir görüşmeniz var. Rahatsızlık duyduğunuz davranışlarla birçok yerde karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olabilirseniz, yetkililerden çok şeyler de öğrenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Partnerinize karşı birçok duygunuzdan emin olamıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Aşk yaşamınızda yeni bir karar almak için uygun bir zaman değil. Mesleğinizle ilgili hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yaşama dönme zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Biraz da itelenmeyle sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Bu konularda yaşadığınız kırgınlık korkusu, sizi aşırı cömert davranışlara itiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
İkili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilikler bağlamında daha toleranslı olmalı ve çatışmalardan uzak kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed