Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Eylül 2014)
İyi niyetli ama yararsız tavsiyelerde bulunan kişilere kulak vermeniz gerekebilir. Size yol göstermek istedikleri konularda aslında fazla fikir sahibi olmayabilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Eylül 2014)
Yabancılarla iletişiminiz güçlenecek ve eğitimle ilgili girişimlerinizden sonuç alabileceksiniz. Ay, kültürel faaliyetleri ve seyahat fırsatlarını gündeme getirebilir. Kendinizi enerjik hissetmenize rağmen, vücudunuzda hassasiyet gözleyebileceğiniz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Eylül 2014)
Kartınız Kutsal Kadın... Dolunayın gafleti sanki üzerinizde. Hiç bir şeyi canınız istemiyor ve sürekli yalnız olmayı tercih ediyorsunuz. Kendinizi nadasa çekmiş gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Eylül 2014)
Yeniay sağlık, günlük rutinleriniz ve iş arkadaşlarınızı ilgilendiren konuları tetikleyecek. Yeni bir diyet programına, tedaviye başlamak, iş ortamı değişikliği için elverişli olabilir. Yeni bir iş arkadaşı girebilir hayatınıza.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Eylül 2014)
Bugün üretim ve planlama konularında hareketlilik gözüküyor. İş programınızda yoğunluk olabilir. Yeni bir çalışma programı gündeme gelebilir. İş arkadaşlarınızın bu konudaki taleplerine daha duyarlı olmanız olumlu sonuçlar verebilir. Anlayışlı ve diplomatik davranmanız gereken durumlar içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Eylül 2014)
Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız gözler üzerinize çevrili olabilir. İşbirlikleri konusunda çıkabilecek fırsatları göz ardı etmeyin. Özel davetler ve toplantılarında sizin için önemli kimselerle tanışabileceğiniz birgün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Eylül 2014)
Duygusal hayatınızla ilgili karşılaşacağınız problemlerle mücadele etmek size zor gelmeyecek. Ayrıntılar üzerinde daha çok durmalı, gelip geçici hevesleriniz konusunda dikkatli davranmalısınız Birlikte çalıştığınız insanlar tarafından anlaşılmadığınızı hissetmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Eylül 2014)
Parasal konularda yenilikler yapabileceğiniz ve kararlarınızı olumlu yönlendirebileceğiniz bir gün. Akrabalarınızdan bazıları size maddi konularda destek olabilir. Kuracağınız olumlu iletişim sorunlarınızı paylaşmanızı kolaylaştıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Eylül 2014)
Bugün bir miktar planlı olmakta fayda var. Mesleki konular fazlasıyla vurgulanırken çok çaba sarf edeceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142574 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed