Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (30 Eylül 2014)
Karşınızdaki kişilerin sizin yolunuzu takip etmelerini beklemek veya iknaya çalışmak yerine, içinde bulundukları durumu, fikirlerini veya duygularını anlamaya çalışmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (30 Eylül 2014)
Bugün kişisel görüşlerinizde değişim yaşayabilirsiniz. Bu durum Ay ın etkisiyle gerçekleşecektir. Grup çalışmalarında arkadaşlarınızla birlikte hoş bir gün geçirebilir, birlikte eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün çevresel faktörler çalışmalarınız üzerinde olumlu etkiler yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (30 Eylül 2014)
Kartınız Şeytan... Espri gücünüz harika. İnce zekanızla çok işler başarıyorsunuz. Bugün kendinizden emin adımlarla yürüseniz de birileri yolunuza taş koyabilir, dikkat!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (30 Eylül 2014)
Önünüze daha önce hiç aklınıza gelmeyen finansal fırsatlar çıkabilir gün içinde. Görmezden geldiğiniz ancak hayatınızı kolaylaştıracak pek çok kaynak size akmak için hazır bekliyor. Sadece muslukları açın gerisi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (30 Eylül 2014)
Bugün değişim ve dönüşüm temaları gündeme gelecek. Hem duygusal hem de düşünsel açıdan sizi kısıtlayan durumlardan kurtulma gayreti içinde olabilirsiniz. Para konularında ani gelişmeler meydana gelebilir. Bu yeni durumlardan avantaj sağlamak için uzmanlarla görüşüp tavsiye almak yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (30 Eylül 2014)
İş yaşantınızda oldukça yoğun bir tempoda çalışabileceğiniz bir gün. İşyerinizde yaratıcı fikirleriniz sayesinde beğenilebilir ve önemli problemlere yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (30 Eylül 2014)
Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (30 Eylül 2014)
Bugün yazılı ve sözlü iletişiminizde yaratıcı düşüncelerinizden faydalanabilir ama zaman zaman kararsızlık çekebilirsiniz. Anlaşmalarınızda ortağınızın fikrine ihtiyaç duyarak fikirlerinden yararlanmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (30 Eylül 2014)
Duygusal yaşantınızı dengelemeniz ve tepkilerinizi saklamanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142624 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed