Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Ancak, bu hafta içinde gelişebilecek bazı olaylar geleceği ilgilendiren kararlarınızı yenilemenizi gerektirebilir veya bazı konularda gereğinden fazla endişelenebilirsiniz.
   (2.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Nisan 2014)
Bugün eski defterleri karıştıracak, özel hayatınızda hiç yoktan sorunlar çıkaracaksınız. İnsanların değişmeyeceğini düşündüğünüz için, onlara şans tanımakta da zorlanıyorsunuz. Herkesin arkanızdan iş çevirdiği paranoyasından kurtulmanız lazım. Aileye çok değer veriyorsunuz; hatta aile ötesindeki herşey boş sizin için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Nisan 2014)
Kartınız Negatif... Son günlerde kendi kendinizi depresyona sokuyor pozitifliklerin içinde bile negatiflik buluyorsunuz. Böyle giderse asosyal hale geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Nisan 2014)
Fikir anlaşmazlıkları söz konusu olduğunda biraz daha esnek davranmalısınız. İnsanlar sizinle konuşmanın bir işe yaramayacağını düşünürlerse size göre doğru olan güzel fikirlerinizi savunabileceğiniz bir ortam bulamazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Gün içinde duygusal anlamda uzaklarla ilişkiler öne çıkıyor. Sizi meraklandıran konuları öğrenmeye, ve belki bu konularda sorumluluk almaya hazır hissedebilirsiniz. Yolculuk fikri zihninizi meşgul edebilir. Medya ve yayıncılık konularıyla ilgili haberler de olabilir. Bugün tanışacağınız kişilerle aranızda iş ilişkileri geliştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Nisan 2014)
Kararlılığınızı korumanız çok güzel. Kendinize güvenerek verdiğiniz kararlar, art niyetli bakışlara rağmen, sizi son derece isabetli sonuçlara götürecek. Düşünceli davranmaya devam.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Nisan 2014)
Bir süre onu zorlamamanız gerekiyor. O hazır olduğunda her şeyi anlatacak. Mesleğinizle ilgili sorumluluk almaya isteklisiniz ama rekabeti de elden bırakmıyorsunuz. Amaçlarınızı ve gücünüzü mesleğiniz için kullanın yoksa geri tepebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Nisan 2014)
Bugün başkaları için harcamalarınız olabilir. Sadece ihtiyacınızı karşılayacak kadar parayla mutlu olabilme beceriniz, paranızı başkalarıyla paylaşmaktan kaçınmamanızı getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Nisan 2014)
Bugün akşam saatlerinde yakın çevrenize ilişkin bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140692 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed