Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (18 Nisan 2014)
Yeni bağlantılar kurabilir, yeni kişilerle tanışabilir veya yeni bakış açıları geliştirerek ilişkilerinize ivme kazandırabilirsiniz. Dolayısıyla daha fazla sosyalleşmenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (18 Nisan 2014)
Fedakar dayanışmalarınız, çevrenizde beğeni kazanıyor. Bazı yaşanan olayların kolay kolay unutulamayışı, birçok olayın da yaşandığı yerde unutulup gidişi hüzün nedeniniz olmamalı. Araştırmacı özellikleriniz bugünlerde çok iş görebilir. Kendinize uzak gördüğünüz kazanımlar çok yakınınızda. Akraba ilişkilerinde geçimlilik, geçimsizlik konularında geçici üzüntüler söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (18 Nisan 2014)
Duygularınız sizi yönlendirmiyor ancak arada bir yönlendirirse çevrenizdekileri daha mutlu edersiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (18 Nisan 2014)
Eşinizle aranızdaki mesafeli tavır en önemli konu olacak bugün. Bir sebepten aranızda oluşmuş buzları eritmek sizin elinizde. Derdi varsa sizinle paylaşmasını sağlayın. Ona güven verin ve yargılamayacağınızı bilsin yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (18 Nisan 2014)
Finansal konularda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Ancak paniklemek yerine kalıcı çözümlere odaklı olacaksınız. Bu tavrınızda size ihtiyacınız olan fırsatları yakalamanızı sağlayacak. Biraz risk alarak yatırımlarınızı yenilemeniz bile mümkün gözüküyor. Ortak para durumlarında da hareketlilik gözüküyor. Ortaklarla görüşmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (18 Nisan 2014)
Bazı önemli atılımlarınızı, karar ve anlaşmalarınızı bazı dostlarınıza açarsanız size destek olacaklardır. Ancak, bazılarından da gizli tutmalısınız. Çünkü bu dost sandığınız insanlar size karşı gizli düşmanlıklar içindeler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (18 Nisan 2014)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (18 Nisan 2014)
Bugün elinizdeki imkanları değerlendirmek isteyeceksiniz ve bunu başarmak için de bazı harcamalarınızı kısıtlamak zorunda kalacaksınız. Yorucu bir gün geçirebilirsiniz bu konuda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (18 Nisan 2014)
Neden olduğunuz bazı kırgınlıkların farkına varamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140641 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed