Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
İş hayatınızı veya üzerinde yoğunlaştığınız işleri ilgilendiren başlıklarda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ayın ilk haftasında bonkörlüğünüz üzerinizde. İhtiyacı olan kişilere yardım etmek isteyebilirsiniz. Ancak, yapacaklarınızın karşılığı olmasını bekliyorsanız, bu biraz zor görünüyor ya da sizi maddi anlamda yanıltan veya sizden fayda sağlamaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi açıdan kaygan ya da uğraşı gerektiren bir zemindesiniz. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Bazı düşünceleri eskimiş olarak değerlendiriyor, hala taşıdıkları değerleri göremiyorsunuz. Aslında çoğu zaman tavırlarınızla bu düşüncelerin savunuculuğunu yapıyorsunuz. Aile içinde dağılmalar özlem yüklü günler getirebilir. Bukonuyla ilgili çözümsüzlüklerinizde henüz akla getiremediğiniz destekleriniz var. Bununla ilgili kısa yolculuklarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Hiçbir zaman ilgilenmediğiniz ve önemsemediğiniz konu hakkında tartışmalar çıkarabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Sahte ilişkilerle çok zaman kaybettiniz. Artık ayağınız yere sağlam basmalısınız. Seveceğiniz kişinin sizin için yapacağı fedakârlıkları dikkate almalısınız. Maddi beklentileriniz yakın-da gerçekleşiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Hedeflere ulaşma ve kariyer konularına odaklısınız. Bu alanlarda sizi cesaretlendirecek hareketlenmeler olabilir. Katı düşünmeyin. İşleri kolaylaştıracak şekilde davranmak herkes için en kazançlısı olacak. Bir süredir ailenizi ihmal ediyor olabilirsiniz. Anne ve anneliğe dair konular öne çıkabilir. Destekleyici davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
İş yaşamınızda oldukça tutarlı hareket edeceğiniz ve zihinsel olarak oldukça aktif olacağınız bir gündesiniz. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızda mantığınızla duygularınız dengeli olarak etkili olacaktır.Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. İletişimlerinizde genel bir hareketlenme olabilir ve bir çok kişiyle irtibata geçebilirsiniz. Küçük de olsa keyfinizi yerine getirecek gelişmeler olacaktır. İşiniz konusunda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Ciddi para sıkıntılarınız yoksa da, ödemeleriniz biraz sizi bunaltıyor. Akraba bağları içinde bir para meseleniz var. İlgili görünmüyorsunuz, ama içinde olmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mayıs 2016)
Sağlığınıza dikkat ediyorsunuz. Endişelendiğiniz belirtiler, geçici bir soğuk algınlığı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144227 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed