Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Etrafa olumlu yaklaştığınızda ya da daha ulaşılabilir olduğunuzda çevrenizdeki kişiler de daha işbirlikçi davranacaklardır. Dolayısıyla, sempatikliğiniz karşılıksız kalmayacak.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (23 Temmuz 2014)
Son günlerdeki zihin dağınıklığınızdan kurtulmanız gerekiyor. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir. Bunu dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizde oluşan duygusal ekipleşmelerin çok iyi niyet taşımadığına inanıyorsunuz. Bu konudaki eleştirileriniz, bazı insanlarda size karşı bilenme yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Kartınız Şeytan... Kurallarınıza bağlısınız. Diğer insanlara karşı özgüveniniz oldukça yüksek. Bugün sizin bu konumunuzu çekemeyen birilerini hissedeceksiniz. Uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Parasal konulara yatkın olduğunuz, kazanç durumlarını iyi değerlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Eskiden aranızda maddi bir mevzu nedeniyle anlaşmazlık yaşanmış bir arkadaşınız ile artık konuyu nihayete erdirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Bugün harcamalarınız açısından olumlu adımlar atabilirsiniz. Bazı ödemelerinizi kapatıp borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Tabi bazı masrafları yapmanız için artık gerek kalmadığını da görebilirsiniz. Gelirlerinizi arttırmak için elinizdeki işleri bitirmeniz daha faydalı olacak. Destekçilerinizi ziyaret etmek ve iletişiminizi güçlendirmek yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (23 Temmuz 2014)
Sorunların üstesinden gelme yeteneğiniz ve dinamik tutumlarınız gözden kaçmıyor. Beğeni ile takip ediliyorsunuz. Hafta ortasından itibaren yeteneklerinize uygun bir iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları ince eleyip sık dokuyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (23 Temmuz 2014)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (23 Temmuz 2014)
Zaten zorlu bir ay geçirdiniz. Biraz kendiniz toparlamalı ve daha hesaplı davranmalısınız. Bu ayın ilk haftalarında parasal sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız. Maddi rahatlığınızı tekrar gereksiz borçlanmalarla bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (23 Temmuz 2014)
Girişim cesaretiniz, gözüpekliğiniz yakın çevrenizde yer yer sorumsuzluk olarak algılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141941 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed