Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Bitirilmemiş işler, halledilmesi gereken konular ve kendinizle ilgili bazı konular aciliyet gerektirebilir. Diğer kişilerin hayatlarına neşe, kolaylık veya zenginlik katmak için gerekli her şeye sahipsiniz. Bunu unutmamalısınız.
   (5/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Bu günler içinde sağlık konuları gündeminizi biraz meşgul edebilir. Size düşen yükümlülükleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Son derece zararlı bulduğunuz bazı çıkar ilişkileri içinden, bir yakınınızı çıkartmak isteyeceksiniz. Konuyu tüm detaylarıyla öğrenmeniz, sizi bu ilişkiler ve yakınınız ile ilgili yeni değerlendirmeler içine sokacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Yeni girişimlerde cesaretli değilsiniz. Uzaktan bakıldığında soğuk görüntü vermeniz hiç hoş değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Size fikirlerini zorla kabul ettirmeye çalışan insanlara karşı dikkatli olun. Aklınızı onlarınkiyle eşitlemek isteyebilirler. Kendi algınızı ve sezgilerinizi devreye sokarsanız inanmadığınız hiçbir şeyi size empoze edemezler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Başkalarının kaynakları ile ilgili kriz yaratan şartlar sürüyor. Ortak harcamaların da artması ile sizin kontrol edemediğiniz değişimler olabilir. Aynı zamanda eşle olan yakın ilişkiler açısından sorunlu bir gün. Esnek olmanız, borç alacak konularınızı yeterince önemsemeniz lazım. Kişisel konularınızda ise olumlu adımlar atabileceğiniz şanslar yaratabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
İş yerinizdeki arkadaşlarınızın sizin enerjinize ayak uyduramadığı için, bugün kendinizi başkalarının işini yaparken bulabilirsiniz. İşinize olan bağlılığınız zaman, zaman özel işlerinizi aksatmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Günü kurtarma yöntemi, sonradan kazandığınız bir özellik. Ama sizi hızlı bir maddi çöküntüye götürebilir. Yakınlarınızın geleceğinizi düşünmenizle ilgili öğütleri şu sıralar çok önem taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Temmuz 2015)
Güven vermeye çalıştığınız bir ilişkide yeni güçlükler söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143764 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed