Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Bazı konuların gerçek içeriğini anlamaya çalışmanız gerekiyor. Belli eğilimlerinizi veya ilgi alanınıza giren konuları derin şekilde araştırmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Yeni hedefler, yeni ufuklar size heves ve ilham veriyor. Yabancı ortamlara girebilir, hayatınıza çeşitlilik katabilirsiniz. Yolculukla ilgili konularda başarı olabilir. Kısa veya uzun yolculuklarda yaşam bilgilerinizi arttırma yoluna gidebilir, tanışabileceğiniz ilginç kimselerle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
İş yaşamınızda da aşk yaşamınızda da biraz stresli günler geçiriyorsunuz. Ancak dostlarınız yanınızda ve kendinizi bu nedenle başarılı saymalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Daha önce keyfinizin kaçmasına sebep olmuş bir kişi bugün siz aklınızdan çıkarmaya çalışsanız da bir şekilde karşınıza çıkabilir. Kırgınlıkları uzatmak yerine dostluk elini uzatıp ilk adımı atan kişi olma büyüklüğünü gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Yaratıcılığınızın arttığı keyifli bir gününüzdesiniz. Zevklere dönük harcamalarınız artabilir. Eğlenceli organizasyonlara katılmak ya da bunları düzenlemek yönünde girişimleriniz olabilir. Aşk ve beraberlik konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. İlgi duyduğunuz kişiyle bir araya gelme ve yakınlaşma fırsatları çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Çok şey başarabileceğiniz bir gündesiniz. Ay size yeni girişimlerde canlılık getiriyor. İş yaşantınızda yoğun bir tempoda çalışabileceğiniz bir gündesiniz. Ön planda olmak sizin için önemli olabileceğinden yaptıklarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Aşk hayatınız dışarıdan sorunsuz gibi görünse de, yine problemleriniz var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, mükemmel bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir takım ufak tefek problemlerin yaratabileceği strese hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Yeni düşünceler ve geleceğe ait planlar heyecan ve enerji getirebilir. Yapacağınız girişimlerde rahatça ilerleyebilirsiniz. İçinizdeki sese de kulak vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Yakın ilişkilerinizde daha yapıcı ve toleranslı davranmak durumundasınız. Aşırı duygusal tepkileriniz bazı anlaşmazlıklara neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142730 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed