Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2016)
Hafta başında anlamsız durumlarla veya kırıcı cümleler kuran kişilerle karşılaşabilirsiniz. Hafta ortası civarında enerjiniz yüksek, kolaylıkla konsantre olabilme özelliğinizle çok iş başarabilirsiniz. Aklınız iyi çalışıyor olacak iyi değerlendirmelisiniz. İniş çıkışlı veya belirsizlikler nedeniyle askıya alınmış iş ve projelere dönüp canlandırabilirsiniz. Alacağınız sonuçlar sizi memnun edecektir. Ancak, yakın çevre ilişkilerinizde stresli diyaloglar yaşanabilir. Düşünmeden konuşmamakta fayda var.Bu hafta hepimizi bekleyen olayları anlattığım haftalık makalemi hurriyetsosyal.com.tr de bulunan Yazarlar bölümündeki köşemden okuyabilirsiniz.Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Temmuz 2016)
Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bu eşitsizlikleri bulabilirsiniz. Aile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında, bugünlerde küçük sıkıntılarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2016)
Sorunsuz bir ilişki geçirmek istiyor ancak partnerinizle aranızdaki sorunları üzerinizden atamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2016)
Maddi açıdan “var ki harcıyorum” mantığıyla hareket etmek sizi sonradan pişmanlık duyacağınız gereksiz ve aşırı harcamalara götürebilir. Eğer akan bir kaynak varsa musluklar açılmış bu günlerde. Biraz doldurmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2016)
Pek çok konuda atılımlarınız hızlanıyor. Ay burcunuzda size bilinçli kararlar alma şansı getirmekte. Ortaya çıkan koşulları kendiniz yönetebilir, yakınlardan destek görebilirsiniz. Ancak sizi sıkıştıran temalar da yok değil. Özellikle aşırı çalışmanın getirdiği yorgunluklar devam ediyor. Sağlığınızı zorlayan kontrol dışı gelişmeleri dikkate almanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Temmuz 2016)
Yanlış kişilere yanlış tepkiler vermemeli, size bağlanan umutları boşa çıkarmamalısınız. Ãœstesinden kolayca gelebileceğiniz işleri bile, bu yüzden birer problem gibi görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Temmuz 2016)
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Olaylar karşısında daha sakin davranmalısınız. Beklenmedik gelişmeler üzerinizde baskı yaratabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Temmuz 2016)
Maddi olarak şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yaptığınız bazı yatırımların karşlılığını görecek, beklemediğiniz yerlerden maddi kazanımlar sağlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Temmuz 2016)
Geçen günlerde yaptığınız bir şakanın altında, bazı sitemlerinizi sakladığınız düşünülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143935 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed