Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Finansal konular bugün daha fazla önem kazanabilir. İhtiyaçlarınızı bu anlamda bir süre daha bekletmeniz faydanıza olacaktır. Zira önümüzdeki günlerde daha iyi fırsatlar karşınıza çıkacak gibi gözüküyor. Sizler de bu süre zarfında ihtiyaçlarınızla ilgili bir ön araştırma yapabilir zamanı gelince de daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Bir arkadaş ilişkinizin sizin için taşıdığı anlam, bu ilişkide bu sıralar göze çarpan uzaklaşmayı merak konusu yapıyor. Bundan etkilenmeye devam edeceksiniz. Bu duyarlılık, sizi onu aramaya yöneltebilir. Arkadaş canlısı özelliğiniz güçlü dostluk bağları kuruyor. Buna rağmen, ilişkilerinizde biraz özenli davranılması gereken biri olarak biliniyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Bugün oldukça yaratıcı ve dikkat çeken bireyler olacaksınız. Sizden hoşlananların farkına varmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Patronla aranızdan su sızmıyor. Ama iş arkadaşlarınız arasında ortak hareket etmeniz gereken kişiler varsa bazı fikir çatışmalarına dikkat. Olayı kişiselleştirmemelisiniz. Sonuçta yüz yüze bakıyorsunuz. Gününüzü güzelleştiren şeyin bu birliktelikler olduğunu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
İş hayatında pek çok yeni konu sizi sorumlu kılmakta. Yaptıklarınızla göz doldurabilir, güven veren şartlara ulaşabilirsiniz. Ãœstlerin desteğinin aratabileceği bu günü verimli geçirmeniz mesleki konularda önünüzü görmenizi sağlayabilir. Ev ve iş arasında dengede kalmanız, tamamlanması gereken işlere öncelik vermeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Değerli bir yakınınızın iş konularındaki açmazlarına omuz vermeniz gerekebilir. Titiz ve denetimcisiniz. Sizinle bir arada çalışmak zevkli olduğu kadar, sorun da yaratabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor. Para konularında, yakın çevrenizin yorumuyla, biraz zayıf duruyorsunuz. Gerçekçi bir dost önerisine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2018)
Her zamankinden daha fazla planlı olmanız gerekebilir. Fazla zamanınız olmamasına rağmen, bir hobiniz için haftada bir kaç gününüzü ayırmayı düşünebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144506 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed