Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Yanlış kişilerle yola devam ediyor veya yolda yanlış kişilerle karşılaşıyor olabilirsiniz, dikkat! Başkalarına yardıma veya bilgi vermeye istekli olmanın karşılığını görebileceğiniz günler. Yaratıcı fikirleriniz ve derinliğiniz başarılı olmanıza yardım edecek. Ancak, çok fazla görev veya sorumluluk almanız işi bozabilir.
   (4.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Temmuz 2014)
Bugünlerde ailenize yoğunlaşmak istiyorsunuz. Son günlerde bir arada geçen zamanlar yetersiz gelmiş gibi görünüyor. Problemli bir aşk ilişkisinde arabulucu rolü oynamanız istenebilir. Siz hiç birinin davranışını onaylamıyor gibi duruyorsunuz. Bir kırgınlık yaratmadan olumlu sonuçlandırmanın yollarını arayacaksınız. Bu, kısa vadeli bir çözümsüzlük gibi görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Mesleğinizi geliştirmek için her çabayı gösteriyor hata maddi yatırımlar bile yapıyorsunuz. Çok para kazanmayı amaçlarken ekonomik çöküntü yaşayabilirsiniz. Dikkatli harcama yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Duyacağınız beklenmedik bir haber bugün keyfinizi kaçırmaya yetebilir. Anlayıp dinlemeden verilen cevaplara, ölçüsüz tepkilere gerek yok. Oturup konuşmaya birbirinizi anlamaya ve yapılacakları planlamaya ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Yakın çevrenizle olan iletişiminiz açısından hareketlilik yaşayabilirsiniz. Komşularınız, çalışma arkadaşlarınız gibi her gün karşılaştığınız kişilere karşı daha ilgili olabilirsiniz. Bol bol sohbet ve havadis paylaşımları gözüküyor. Gün içinde eğitime ve yazmaya dair işlerinizde oldukça üretkensiniz. İçgüdülerinize güvenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Temmuz 2014)
Birkaç gün içinde yeni açılımlar söz konusu. Yerinde ve yetkin etütler, ihtiyacınız olan cesareti kazandırabilir. Yeni açılımlara tereddütlü adımlarla ulaşamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Özel hayatınızda kendinize güvenerek hareket ederseniz, karşınızdaki kişiye de doğru kararlar alma fırsatı tanımış olacaksınız. Haliyle bu birliktelik adına ortak kararlar alıyor olmanız ilişkinizi başarılı ve uzun vadeye yönelik şekle sokabilir. Şu sıralar elinizdeki işlere yenilerini eklememenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Temmuz 2014)
Geleceğinize yatırdığınızı düşündüğünüz yüksek miktardaki para, bugünkü koşullar içinde başka kanallara gerekebilir, acele etmeyin. Yüklü harcamaları dondurma yoluna gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Temmuz 2014)
Bir konuyla ilgili müdahalede göstereceğiniz gecikme, çok önemsediğiniz ilişkilerinizde güvensizliklere yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141943 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed