Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Rutini bozan gelişme ve olaylarla karşılaşırsanız, olan bitene uygun davranmanızda ve akışta kalmanızda fayda var.İyi yaptığınız işler kanalıyla para kazanma olanağı bulabilirsiniz. Ancak, bütçenize sadık kalmalı ve mantıklı adımlar atmalısınız. Sempatikliğiniz ve kibar konuşma tarzınız insanların size gönüllü olarak yardım etmesini veya fikir vermesini sağlayabilir.
   (2.33/5 Puan / 3 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (31 Temmuz 2014)
Bugün ciddiye almaz göründüğünüz bir konuyu tartışmak zorunda kalacaksınız. Kurduğunuz bazı arkadaşlıklarda sonradan pişmanlıklar yaşıyorsunuz. Özgüvenli biri bilinmenize rağmen bir arkadaşınızın garip bir biçimde etkisi altındasınız. Ondan hem kurtulmak istiyor, hem de onsuz olmaz gibi davranıyorsunuz. Aile içi ilişkilerinizde sevimli bir ağırlığınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Yakın dostlarınızdan yardım almak gibi bir niyetiniz olmadığı halde çevrenizden ani yardımlar gelecek. Uzun süredir sizi izleyen çevrenizdeki dostlarınız, zor anlar yaşadığınızın farkında. Şansınız başarınızla birleşiyor. Yaşadığınız zor günleri yakında geride bırakacaksnız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Hayatınızın heyecan veren aktivitelerine daha fazla özen göstermelisiniz. Bu aslında bir vazife yerine getirmekten öte bir şey. Ne kadar çok mutlu olmayı amaçlarsanız, çalışkanlık gerektiren şeylerde veriminiz o kadar artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Eğlenceye ve keyiflere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Çevrenizdekilerle olan iletişiminiz artacak. Aşk konularında hoş gelişmeler olabilir. Konuşkan ve sıcak yaklaşımlarınız sayesinde dikkatleri çekmekte zorlanmayacaksınız. Yaratıcılığınız artıyor. Çocuklarla birlikte zaman geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (31 Temmuz 2014)
Bugün yeni bir öneriyle masaya oturacaksınız. Ama karşınızda sabit fikirli biri olduğunu biliyor bu nedenle görüşmeye çok umut bağlamıyorsunuz. Yeni bir iş arkadaşınızla iyi anlaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (31 Temmuz 2014)
Partnerinize karşı birçok duygunuzdan emin olamıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Aşk yaşamınızda yeni bir karar almak için uygun bir zaman değil. Mesleğinizle ilgili hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yaşama dönme zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (31 Temmuz 2014)
Ödemelerden biraz sıkkınsınız. Yarınki ödemenizin bu kadar çabuk geleceğini ummuyordunuz. Harcamalarınızı son kerteye kadar azaltmanıza rağmen biraz sorun yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (31 Temmuz 2014)
İşinizle ilgili şu günlerde beklenen bir gelişme ayakta ve hazır olmanızı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142011 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed