Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gündesiniz. Ancak, bu hafta içinde gelişebilecek bazı olaylar geleceği ilgilendiren kararlarınızı yenilemenizi gerektirebilir veya bazı konularda gereğinden fazla endişelenebilirsiniz.
   (2/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Nisan 2014)
Aile içi ilişkilerde sevimli, içten tavırlarınızla çok seviliyorsunuz.Bugüne sanki biraz isteksiz başlamış gibisiniz. İçinizde önünü alamadığınız endişeler barındırıyorsunuz. Endişeleriniz sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Bu günleri, sizden daha az gergin, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Nisan 2014)
AŞK: Şu an sizin için ön plandamaddiyatınız var. Bu yüzdenpartnerinize karşı ilginiz azalmışdurumda. Eğer böylesineçalışmaya devam edersenizpartneriniz sizi sert bir dilleuyaracak gibi görünüyor.PARA: Sizin için para oldukça önemli. Siz eğermaddi olarak kendinizi yeterli hissetmezsenizhiçbir şey yapmak istemiyorsunuz.SAĞLIK: Çok hızlı yaşadığınız için eklemağrılarınız olabilir. Dinlenmeniz gerekli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Nisan 2014)
Fikir anlaşmazlıkları söz konusu olduğunda biraz daha esnek davranmalısınız. İnsanlar sizinle konuşmanın bir işe yaramayacağını düşünürlerse size göre doğru olan güzel fikirlerinizi savunabileceğiniz bir ortam bulamazsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Nisan 2014)
Gün içinde duygusal anlamda uzaklarla ilişkiler öne çıkıyor. Sizi meraklandıran konuları öğrenmeye, ve belki bu konularda sorumluluk almaya hazır hissedebilirsiniz. Yolculuk fikri zihninizi meşgul edebilir. Medya ve yayıncılık konularıyla ilgili haberler de olabilir. Bugün tanışacağınız kişilerle aranızda iş ilişkileri geliştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Nisan 2014)
İş hayatınızda sıkıcı bir gün sizi bekliyor. Bugün iş veriminiz oldukça düşük olacak. Sık sık çalışma molalarını uzatacak, işten kaçmak için elinizden ne geliyorsa yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Nisan 2014)
Kendinizi özgürleştirmenin yolunu arıyorsunuz. Kendi gerçeğinizin peşinden giderken, kimi zaman rehberliğe ihtiyacınız olabilir. Yardım istemeden önce, kendi yapabilirliklerinize ve kaynaklarınıza bakmalısınız. İşinizi ilgilendiren davranışlarınızda daha duyarlı, ilgili, anlayışlı, adaletli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Nisan 2014)
Bir yakınınıza sürekli destek olmayı düşünüyorsunuz. Para durumunuz eskisinden daha iyiye gidiyor. Bu durum size yeni harcamalara kışkırtmamalı. Kısa vadede gerçekleştiremeyeceğiniz güzel niyetleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Nisan 2014)
Sergileyeceğiniz sağduyulu tavırlar, çok önemsediğiniz kişileri sizinle ilişkilerinizde daha tutarlı yapabilir. Şu sıralar çevrenizi incitebilecek hareketler içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140690 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
Bumerang - Yazarkafe
rss feed