Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Kendinizi ve sınırlarınızı geliştirmenizi sağlayacak çok sayıda fikire sahipsiniz. Bu anlamda bağlantı kurulması ya da aranması veya her ne yapılması gerekiyorsa yapılması için harekete geçebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (21 Ağustos 2014)
Her konuda verici olma özelliğiniz yakınınızdaki bazı kişiler tarafından kötüye kullanılıyor. Çevrenizdekilerin istekliliklerini körükleme huyunuz, bugün size bazı şaşkınlıklar yaşatacak. Enteresan yaşam değerlendirmeleriniz sizi sadece ilginç yapıyor. Çekici de olabilmeniz için, bu değerlendirmelerinizi enteresanlıktan biraz kurtarmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Bugün farklı ortamlara girerek keyifli bir gün geçireceksiniz. Sempatik, hoş ve cana yakın tavırlarınız karşı cinsi fazlasıyla etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Gereksiz tartışmalardan, söylenenlere karşı aşırı tepkiler vermekten kaçınmanız şart bugün. Sizinle aynı dilden konuşmayan, sizin kadar detaylı düşünmeden aklına geleni olduğu gibi çıkarıveren insanlar olabilir bugün çevrenizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Duygusal ve şefkatli bir gününüzdesiniz. Bugün yakın çevrenizle ilgili değişiklikler öne çıkıyor. Ancak olaylara aşırı tepkiler verme eğilimindesiniz. Sakin kalmaya ve paylaşımda bulunurken kişisel sınırları korumaya özen gösterin. Özellikle kardeşlere dair konularda koruma duygularınız bunaltıcı bir hale gelebilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (21 Ağustos 2014)
İş yaşamınızda enerjinizi pozitif olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz yada yeni projelere adım atabilirsiniz. Fikirlerinizi rahatça ortaya koyabilecek ve karşınızdaki insanlara kabul ettirebileceksiniz. Parlak bazı fikirler düşünebilirsiniz. Bir süreden beri üzerinde konuştuğunuz ancak bir türlü gerçekleştiremediğiniz bir planınız yeniden gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (21 Ağustos 2014)
Duygusal yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmek konusunda çok başarılı olduğunuz söylenemez. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. İş konularında ilginç gelişmeler gündemde. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (21 Ağustos 2014)
Maddi konularda rahat hareket edeceğiniz ve özel zevkleriniz için harcamalarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza bazı yeni olanaklar çıkacaktır ancak acelecilik eğiliminiz yüzünden bu imkanları tam olarak kullanamayabilirsiniz. Para durumunuza ilişkin bir gelişme olabilir yada küçük bir para alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (21 Ağustos 2014)
Sinirsel anlamda bir gerginlik yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı ani tepkilerde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142268 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed