Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (3 Eylül 2014)
Maddi konular, kaynaklar ve yetenekleriniz konusunda tartışmaya girmemeye dikkat edin. Uzlaşmacı olanın kazanacağı günler. Sağlığınızı ihmal etmemeniz ve vücudunuzdan gelen sinyalleri dikkate almanız gereken bir aydasınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (3 Eylül 2014)
Bugün kendinizi duygusal anlamda yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Bu yorgunluk fiziksel olarak kendini gösterebilir. Genel olarak dinlenmeye ve kendinize zaman ayırmaya ihtiyaç duyacaksınız. Bugün öğleden sonra alacağınız bir davete zorla katılabilir orada sıkıntılı zamanlar geçirebilirsiniz. Ailenizden bazı kimselerden akşam saatlerinde haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (3 Eylül 2014)
Üstün yeteneklerinizi sergileyerek kendinizi ön planda tutmaya çalışıyorsunuz. Çalşmaya devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (3 Eylül 2014)
Sanatsal bir konuda faaliyetiniz, hobi niteliğinde bir uğraşınız varsa eğer bugünlerde bu konuya biraz ağırlık vermeniz gerekebilir. Çok yaratıcı işler ortaya koyma şansınız var. Yabancı biriyle aşk yaşama ihtimali olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (3 Eylül 2014)
Finansal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yeni gelişmeler sayesinde bir süredir planladığınız bazı değişiklikleri hayata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bankalar ve para hesaplarıyla ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. Hesaplarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Bazı yatırımlarınız için harcama yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (3 Eylül 2014)
Özel hayatınızdaki problemler, iş hayatınızı da etkilemekte. İş yerinizde sürekli dalgınsınız ve arada sırada birtakım hatalar yapıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın yardımı sayesinde bu hataları telafi edebiliyorsunuz . Biraz daha kendinize çekidüzen vermeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (3 Eylül 2014)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (3 Eylül 2014)
Biriken borçlarınızı ödemekte zorlanıyorsunuz. Borçlarınız yüzünden hoşlandığınız birşeyi satın alamayacaksınız. Önümüzdeki günlerde yakınlarınıza hediye almak zorunda kalabilirsiniz. Bütçenizi şimdiden ayarlamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (3 Eylül 2014)
Çalkantılı bir gün geçireceksiniz. Mümkün olduğunca esnek olmaya ve tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142388 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed