Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Herşeyi basit tutmanız, daha uygun iş birlikleri kurmanıza veya ilişkilere girmenize yardım edebilir. Yaratıcı olmanız durumunda ilerlemeniz kolaylaşacaktır. Ufukta aşk var. Pozitif düşünen, zira gelişmeler pozitif olacak.
   (5/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Temmuz 2014)
Sosyal yaşamınızda birtakım becerilerinizin karşılığını görebileceğiniz bir gün. Verimli yakınlaşmalar ve yeni fırsatlar sizi etkileyebilir. Biraz uç görünen düşüncelere ilgi duyabilirsiniz. İç huzursuzluğu yaşadığınız bir konuya daha kararlı ve moralli yaklaşmanız gerekiyor. Bu morali yakalayabilmeniz için, değişik cepheden bakan fikirleri önemsemek durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Temmuz 2014)
AŞK: Sevdiğinizle paylaştığınızher ortam sizi mutlu etmeyeyetiyor. İçinizi bir heyecankapladı. Onun çevresindeki özelkişileri tanımanız içinizirahatlattı. Bekar olanlara yakınbir tarihte nikah görünebilir.İŞ: Her konuda mutlu olmanızdan dolayı akıl vebeden sağlığınızı koruyarak bunu işinizeyansıtmayı biliyorsunuz. Yatırımlarınıza dikkatettiğiniz taktirde işinizde bir sorun oluşmayacak.SAĞLIK: Ailedeki tartışma huzurunuzu kaçırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Bugün trafikte geçireceğiniz zaman sıkıcı olabilir. Kestirmelerdense, gecikmeli de olsa en iyi bildiğiniz yolları tercih edin. Kardeşinizle ya da yakın çevreden biriyle ciddi bir konuşma yapmanız gerekebilir. Sukunet şart.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Ticari alanlarda bazı fırsatlar çıkabilir. Ancak harekete geçmekte aceleci davranmayın. Aldığınız bilgilerin güvenirliliğini kontrol etmelisiniz. Elinizdeki yazıları ve sözleşmeleri tamamlamak için daha uygun enerjiler var. Önceliği var olan sorumluluklarınıza vermelisiniz. Kardeşlere dair konularda yardımlarınızı esirgemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Temmuz 2014)
Özel yaşamınızdaki sabırsızlıklarınız, iş yaşamınızda istediğini elde edebilen bir dayanıklılığa, sabırlılığa dönüşebiliyor. Eleştiriye açık ve objektif tavırlarınızla geniş olanaklar sağlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Temmuz 2014)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Temmuz 2014)
Para konularındaki şanlılığınız yine yüzünüze gülecek gibi. Küçük yatırımlarınız bugünlerde doğal olarak hareketsiz. Ama umutlu oluşunuz, çevrenize de bu anlamda kötümserlik yaşatmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Temmuz 2014)
Gereksiz diye tanımladığınız bir yakınlaşmaya müdahalenizin sınırlarını çizmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141962 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed