Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Bazı konularda ağırlığını kaybetmeye başlayan kişileri uyarmaya çalışmanın bir faydası olmayabilir. Zira, insanların eleştirilere açık olmadığı bir hafta sonundayız. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Gün içinde zaman zaman gerilimler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ailenizden bazı kimselerle fikir anlaşmazlığınız var. Bu anlaşmazlıklar bugün su üstüne çıkabilir. Sorunları fazla uzatmamaya dikkat etmelisiniz. Ne kendinizin ne de başkalarının keyfini kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Bugün dostlarınızdan sıkça aldığınızeleştriler artarak devam edecek. Busizin ruhunuza sıkıntı veriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Ticari bir konuda ortaya koyacağınız beceri yüksek olabilir ama sorun bu noktada değil de buna kaynak yaratmak daha doğrusu anaparayı bulmakta. İstediğiniz kadarını bulamıyorsanız, daha küçük sermaye gerektiren işlere yönelebilirsiniz. Bundan asla vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
İş hayatında pek çok yeni konu sizi sorumlu kılmakta. Yaptıklarınızla göz doldurabilir, güven veren şartlara ulaşabilirsiniz. Ãœstlerin desteğinin aratabileceği bu günü verimli geçirmeniz mesleki konularda önünüzü görmenizi sağlayabilir. Ev ve iş arasında dengede kalmanız, tamamlanması gereken işlere öncelik vermeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Becerikli olmasına beceriklisiniz fakat bazen küçük bir detaya takılıyor, bütüne bir türlü ulaşamıyorsunuz. Bugün yine önemsiz bir detayla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Bir süredir problem yaşadığınız bir konu çözüme kavuşup sizi sevindirecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Henüz netleştiremediğiniz konularda bütçenizi riske sokmaktan kaçınmalısınız. Bugünlerde para tartışmalarına neden olabilirsiniz. İyi niyetinize rağmen sorun yaratan taraf olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Aralık 2014)
Sabırsızlık gösterdiğiniz konuda dişinizi biraz daha sıkmalısınız. Bu şekilde sonuç çok daha olumlu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143090 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed