Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (16 Eylül 2014)
Bulunduğunuz konumu koruma konusunda ısrar etmenizin çok fazla anlamı yok. Biraz daha esnek olabilir veya olaylarla ilgili farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (16 Eylül 2014)
Bugün dik başlı olmanız yüzünden pek çok konuda başarısızlığa uğrayabilirsiniz. Oysa çok çabuk ve net bir algılama yeteneğiniz var. Bu özelliğinizi inatçılığınızla ve işlerinizi son ana bırakma huyunuzla baltalıyorsunuz. Aşk hayatınızda sevgilinize karşı biraz gizemli davranırsanız, onun sizi kıskanıp üzerinize düşmesini sağlarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (16 Eylül 2014)
AŞK: Anlaşamadığınız bazı konularda partnerinizle ters düşebilirsiniz. Oysa onunla mutlaka müşterek bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Sizler çok iyi anlaşabilen çiftlersiniz. PARA: Bir takım egolarınızı tatmin etmeye çalışıyorsunuz. Bu durum sizler için sadece bir tür geçiş sayılabilir. Böyle devam etmemelisiniz. İşinizi sonladırabilirler. SAĞLIK: Bugün su sporları için uygun değilsiniz.Arasıra ayak veya el kasılmaları hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (16 Eylül 2014)
Bir süredir emek verdiğiniz bir iş istediğiniz gibi sonuçlanmazsa eğer, olayın faturasını bir başkasına kesmeye kalkmayın. Planlamada nerede hata yapmış olabilirim diye düşünebilirsiniz. Her şeye yeniden başlamak gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (16 Eylül 2014)
İş ve para konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Aynı anda birkaç proje ile ilgilenme eğiliminde olabilirsiniz. Bu durum dikkatinizin dağılmasına ve ufak aksiliklere yol açabilir. Alım satıma dair işlerinizi mutlaka tamamlamaya bakın. Başkalarından destek sağlamak istiyorsanız daha sabırlı ve esnek olmaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (16 Eylül 2014)
Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (16 Eylül 2014)
Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (16 Eylül 2014)
Parasal yönden oldukça rahatsınız. Fakaf çok fazla bonkör olmanız yüzünden zaman zaman sıkıntıya düşüyorsunuz. Kendinizi daha fazla düşünmeli, bu kadar verici olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (16 Eylül 2014)
Çevrenizdeki insanlara karşı onların hak etmediği kadar anlayışlı ve vericisiniz. Biraz daha faklı tutumlar sergilemeli , sizi kullanmalarına müsade etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142506 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed