Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2016)
Maddi başlıklı konularda dikkatli hareket etmeniz gereken bir aya başlıyorsunuz. Bonkörlüğünüz üzerinizde olabilir, ama sizden fayda sağlamaya çalışan ya da sizi yanıltan kişilere dikkat etmeniz gerekecek. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Koç burcundaki Ay’ın gün genelindeki uyumlu açıları ilişkiler açısından anlaşmazlıkları körükleyen günlerde olmamıza rağmen, bugün kendimizi daha rahat ifade edebileceğimize, işlerimizin veya ilişkilerimizin daha rahat ilerleyebileceğine dikkat çekiyor. Akşam saatlerinde konusunda uzman, tecrübeli veya yaşça büyük kişilerle diyaloglar artabilir, yardımlar, tavsiyeler veya jestler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Haziran 2016)
Çevrenizdekiler size esnek davrandıkça siz farkında olmadan daha çok istiyorsunuz. Zaman zaman sizinle ilgili olarak ben merkezci olduğunuz düşünülüyor. Oysa siz bunu hak etmiyorsunuz. Haksızlığa uğramamak için, çevrenizdekilerin taleplerine de kulak vermelisiniz. Yakında bu konuda sizi uyarabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2016)
Kartınız Kaos... Burcunuzun özelliği olan korku ve endişenizin bugün artacağını işaret eden kart çıktı size. O halde geçmişinizle çok fazla ilgilenmemeniz sizin yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2016)
Ailenizin sizin için önemini görmek ve ona göre davranmak fırsatını bulabilirsiniz bugün. Normalde onlara verdiğimiz değeri göstermek konusunu bazen ihmal edebiliyoruz. Artık bu özeni ve sevginizi onlara hissettirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2016)
Gün ortasına dek sabırlı olmalı eldeki işlere öncelik vermelisiniz. Ay burcunuza geçtiğinde kişiler konularınız ve yeni adımlarınız üzerinde durmak isteyeceksiniz. Özellikle ilerleyen saatlerde yurt dışına bağlı planların hayata geçmesi yönünde girişimler yapabilirsiniz. İşleri tam da istediğiniz ölçüde ilerlememesi sizi şaşırtması.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Haziran 2016)
Sınırlı güven duyduğunuz insanların size zarar vermekten çok, sizden yararlanmak niyetleri var. Bugünlerde iş ortamınızda yaşanacak bazı olaylar sizi olumlu etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2016)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Haziran 2016)
Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var.Partnerinizin zorlamasıyla sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Yakında bazı sevinçleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Haziran 2016)
Gergin ve yorucu bir gün geçirebilirsiniz. Aşırı reaksiyonlar ev hayatında olumsuz sonuçlar doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144232 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed