Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2016)
Ön hazırlıklar veya planlar yapmak üzere yavaşlayabilir ya da arka planda kalabilirsiniz. İş hayatınızı ilgilendiren kararlarınız veya ilerlemeye yönelik adımlarınız hayat tarzınızda da değişikliklere neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Genelde enerjik ve girişimci yönümüzün ön planda olduğu zamanlar. Ancak, öğle üzeri saatlerde ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı tedbirli olmakta ve tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, hafta başında yazdığımız fırsatlara açık, farklı şansları devreye sokan veya iyimser düşünmemize yardım eden etkiler yürürlüğe giriyor ve hafta sonu genelinde de bizi motive ediyor olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2016)
Bir arkadaşınızla inatlaşmanız, belki de gizli bir kişilik çatışmanız var. Ama arada temel bir çelişki de görünmüyor, tamamen kişiliklerle ilgili. Çok büyük sorumluluklar yüklenmişsiniz. Bu, kendinizi genellikle ihmal etmenize neden oluyor. Önümüzdeki günlerde kendinize zaman ayırmalı, kendinize olan sorumluluklarınızı da görmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2016)
Yapmak istediklerinizi erteliyorsunuz. Erteleme yerine yapacaklarınızı iyice gözden geçirerek çevrenize ve iş yaşamınıza sürpriz hazırlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2016)
Bugün anlaşmazlıkları çözmek her zamankinden daha zor olabilir. Enerjinizi buna harcayacağınıza yeni şeyler öğrenmek, yeni yerler keşfetmek ve bakış açınızı genişletmek adına bazı önemli çalışmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2016)
Artık yeni konular ve sizi dışadönük kılan gelişmeler hayata geçmeye başlıyor. Ani uzun yolculuklar yapabileceğiniz söylenebilir. Farklı kişilerle daha sık bir araya geleceğiniz bu dönem çok şey başarabilirsiniz. Eğitim hayatınıza daha farklı bir yerden bakmak, entelektüel çalışmalarınıza dinamizm katacaktır. Cesaretinize güvenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2016)
Yetkilerinizi iyi biliyor ve sonuna kadar kullanıyorsunuz. İlişkilerde ise insani yaklaşımlarınız var. Çalışma arkadaşlarınızdan birinin özel bir sorunu bu günlerde iş yaşamınızı meşgul edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2016)
Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2016)
Bugün parasal durumunuzla ilgili bir takım kararlar alacaksınız. Bu kararları alırken fikrine güvendiğiniz insanlarla görüşme yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2016)
Bugün yapacağınız kısa yolculuklarda ve genel olarak ilişkilerinizde daha önlemci olmaya bakın. Yanlış anlamalar, öğle saatlerinde daha belirgin olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144342 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed