Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2016)
Bugünlerde, maddi anlamda desteklendiğiniz veya bazı kişiler sayesinde maddi açıdan farklı koşullara kavuşmaya başladığınızı görebileceğiniz tarihlerdesiniz. Rüyalarda artış var, iştahınız açılıyor. Temmuz ayına kafa karışıklıklarıyla başlayabilirsiniz, bazı konular net olmayabilir. Daha esnek düşünmek gerçekleri bulmanızı kolaylaştırabilir, ama öteki hafta her şey geride kalacaktır.Sevgili arkadaşlar burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzun yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın gezegen hareketlerinin bizi nasıl etkileyeceğine dair yazımı da hurriyet sosyalde yazarlar bölümündeki köşemde bulabilirsiniz. Hepinize mutlu günler, sevgi ile kalın...
   (5/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Haziran 2016)
Herkes tarafından eli sıkı biri olarak bilinirken, bugün dostlarınızı şaşırtacak davranışlarda bulunabilirsiniz. İçinizde müthiş bir eğlenme ve harcama isteği var. Bu isteğinize uygun ortamlardan bugünlerde uzak kalmanız yararlı olacak. İlerleyen saatlerde yaşayacağınız bir buluşma, bütün bir haftaya yetecek mutluluklar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2016)
Çalışanlar için iş değişimiSöz konusu olabilir. Sanatlailgili alanları seçenler içinbaşarılarının devamıgelecektir. Baş ağrısıçekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2016)
Aşk ilişkinizdeki küskünlük, bazı kimseler tarafından değişik boyutlara taşınmak isteniyor. Beraberliğinize yeni bir yön verebilir, kırgınlıkları ortadan kaldırabilirsiniz. İş ilişkilerinizde karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Hiç hesapta olmayan harcamalar ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2016)
Esnek olmanız, ilişkilerde yaşanacak gelişmelere karşı tavır koymamanız gerekiyor. Ortaklaşa konuların her açıdan sizin dışınızda gelişmesi söz konusu. Ani karar değişiklerinden uzak durmalısınız. Gerçekçi olmanız gereken yeni anlaşmalar konusu ise kafa karışıklığı yaratabilir. Bugün yakın arkadaşlıkların getireceği paylaşımlarla iyimserlik kazanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Haziran 2016)
Son derece yaratıcı bir devreden geçiyorsunuz. Yaratıcılığınızı yeterince geliştirebileceğiniz ilişiklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni arayışların size kazandıracağını hissediyorsunuz. Bu hissiniz sizi yanıltmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Haziran 2016)
Sevdiğinize gösterdiğiniz anlayış onu çok etkileyecek. Size karşı hissettiği duygularını açıklayabilir. Böylece beraberliğiniz çok daha güçlü ve yoğun olabilir. Farklı istekler içinde bulunabilirsiniz. Son günlerde işinize odaklanmakta zorluk çekiyorsunuz. Sanki sizi engelleyen bir şeyler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Haziran 2016)
Bu sıralar bir satış işiyle ilgili umut verici görüşmeleriniz söz konusu.Tasarruf koşullarınız fazlaca sınırlı. Beklentilerinize getireceğiniz kısıntılar, moral durumunuzu yükseltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Haziran 2016)
Ufak bir işi birlikte yapmayı düşündüğünüz kişiyle ilgili yanlış referanslarınız var, dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143935 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed