Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Finansal anlamda belirgin olmayan sorunları geleceğe yönelik netleştirebilir, bazı sorunları hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bunun için kuvvetli bir çalışma planı oluşturmanız gerekecektir. Duygusal anlamda ise kendinizi yalnız hissedip bunu birilerine kanıt olarak sunmak isteyebilirsiniz. Bu tür duygulardan kurtulmanız mümkün iken kendinizi boş yere yalnızlığa sevk edip, karamsarlığa bürünmeyin derim. Kendinizi rahatlatacak spor, yürüyüş gibi aktivitelere katılın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Önümüzdeki günler içinde sizi harekete geçirecek heyecan verici bilgiler edinebilirsiniz. Aile içindeki esenliği problemleriyle azaltan bir yakınınızın bunalımlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Hayat karşısında sıkı duruyor, etrafınızda insanları olumsuz etkileyen sorunların, abartı bir duygusallıkla ele alındığını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Kartınız yolculuk... Hayatayaklaşımınız son derece felsefik.Kendinizi durdurmak vedüşünmemek istiyor ama bir türlübaşaramıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Gerçekçi olmak ve olayların kökenindeki ince detayları kaçırmadan her şeyi ciddiye almak bugün sizin için kilit nokta olacak. Üzerinizde baskı kuruyor görünenler bunu sağlamayı amaçlıyor. Rahatlık tuzağına düşmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
İş ve çalışma konularında bir hayli hırslısınız. Yeni sorumluluklar ve görevler almak isteyebilirsiniz. Daha disiplinli ve planlı bir çalışma temposu içine gireceksiniz. Detayların önemli olduğu işlerinizde dikkatiniz takdir toplayacak. Ancak sağlığınızla ilgili konuları erteleme eğilimindesiniz. Günün sonunda epey yorgun düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Attığınız başarılı adımlarla değişik cephelerden önyargılı, biraz çekemez bakışlar var. Bu konuda bir iki kişi size çok dost duruyor, onlarla yakınlaşabilirsiniz. İş ilişkilerinizde akılcı dengeler gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğunun size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Şubat 2018)
Para konusunda kendinizi sıkıyorsunuz. Harcama yapmaktan adeta korkuyorsunuz. Bugün bu korkunuz gerçek olacak ve beklemediğiniz yüklü harcamalar yapmak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Şubat 2018)
İş hayatınızda insanlara karşı ılımlı yaklaşmanız güzel bir davranış ama ilişkilerinizde kişisel çıkarlarınızı ön plana almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144512 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed