Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Belli planlarınız, işleriniz veya düzenlemeler bazı değişiklikler ya da son dokunuşlar istiyor olabilir. Bazı kişiler sizi bazı şeyler saklamakla suçlayabilirler. Dolayısıyla, planlarınızı açıkça ortaya koymanızda fayda var. Herkes her şeyi öğrendikten sonra kendinizi suçlu hissetmeden ilerleyebilirsiniz. Aşırılıklar zarar verebilir.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Ağustos 2014)
Problemli bir aşk ilişkisinde arabulucu rolü oynamanız istenebilir. Siz hiç birinin davranışını onaylamıyor gibi duruyorsunuz. Bir kırgınlık yaratmadan olumlu sonuçlandırmanın yollarını arayacaksınız. Bu, kısa vadeli bir çözümsüzlük gibi görünmüyor. Bugünlerde ailenize yoğunlaşmak istiyorsunuz. Son günlerde bir arada geçen zamanlar yetersiz gelmiş gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Ağustos 2014)
İş hayatınızda başarılı olabilmeniz için doğa size iltimas geçmiş gibi. Bu başarının tadını çıkartıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Bugün arkanızdan konuşulacak laflar, gıyabınızda sizin hakkınızda yapılan planlar sonrasında sizi biraz zora sokabilir. Sırrınıza sadık kalıp kalmayacağından emin olamadığınız insanlara çok fazla özelinizi açmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Kontrol ve duygusal ilişkilere dair hareketlilik yaşayabilirsiniz. Gün içinde şaşırtıcı durumlarla karşı karşıya kalma ihtimaliniz çok yüksek. Akışa müdahale girişimleriniz sonuçsuz kalabilir. Ancak ilişkilerinize gösterdiğiniz özen bu süreçte meyvelerini verecek. O yüzden içsel süreçlerinize odaklanmanız daha yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Ağustos 2014)
İş yerinizde daha verimli çalışmanın koşullarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz. Bir koordinasyon sorunu yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Ağustos 2014)
Bazı ödemelerinize erken hazırlanmanız, sonradan zorlanmalara neden olabilir. Bugünlerdeki sıkıntılarınız geçici görünüyor. Çok yakında yeni bir gelir kapısı söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Ağustos 2014)
Bazı arkadaşlık ilişkilerinizdeki sıkıntılarınızda, abartılı değerlendirmelerin sonuçlarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142273 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed