Aslan Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2015)
Kafanızda belli sonuçlara varmış olabilirsiniz, ama yine de karşınızdaki veya yanınızdaki kişilerin kim olduğu veya size neler sunabileceği konusunda daha gerçekçi olmanız gerekiyor. Fazla iyimserliği gerçekçiliğe tercih etmemekte fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir hafta sonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Nisan 2015)
Prensip insanısınız. Onlardan ödün vermemek, neredeyse temel sloganınız. Bu ilkelerin gerçekçiliği konusundaki inancınız, sizi inatçı tavırlara sokuyor. Bugünlerde bir yakınınızın yaşadığı duygusal beraberliği çok destekleyeceksiniz. Sizin değer yargılarınızdan fazlaca etkilenen bir dostla özel, hassas bir konuda görüş alışverişleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2015)
AŞK: Sevdiğiniz kişi ile bir süreayrı kalmanız daha sağlıklıkararlar almanıza ve büyükdüşünmenize yardımcı olacak.İçinizdeki his karmaşasına biran önce son vermelisiniz.PARA: Hiç kimsenin bugünbeklemediği performansı sergilemeniz hemkariyer yükselişiniz, hem maaş artışına sebepolacak. Tebrik telefonlarınız hiç susmayacak.SAĞLIK: Sağlığınız hiç olmadığı kadar zinde vedirençli. Bu arada meyve tüketimini azaltmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2015)
Düşüncelerinizde ısrar etmeyi yeğlediğiniz zaman kişisel başarınızın sizi mutlu ettiğini göreceksiniz. Çevrenizle iddialaşmayı sevmeniz, güven duygunuzun güçlü olduğunu gösteriyor. Öğleden sonra çalıştığınız iş yerindeki amirlerinizle bazı konularda tartışabilirsiniz. Bunu abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2015)
Bugün yenilik ateşi içinizi yakmaya devam edecek. Ancak bazı değişiklik istekleriniz karşı taraf açısından tam olarak anlaşılamayabilir. Hemen öfkelenmeyin. Sakin bir şekilde isteklerinizi adım adım uygulamaya başlayın. Yeni başlangıçların size olan faydalarını gördükçe çevrenizdekilerin fikirleri zamanla değişecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Nisan 2015)
İş yerinizde zaman zaman sinirli hareketler sergiliyorsunuz. Bugün amirlerinizden bu konuda bir uyarı alacaksınız. ,Ama iş arkadaşlarınızın güzel sözleri ile moraliniz yerine gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Nisan 2015)
Özel hayatınızda bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Küçük konuları çok fazla büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve bilgi birikiminizden yararlanmanız ve tam anlamıyla akılcı olmanız gereken bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Nisan 2015)
Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açıyor. Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi yüzünüzü hayli güldürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Nisan 2015)
Dostluk ilişkilerinde bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koymanız ve artık tüm güvensizliklerden arındırmanız gerekiyor. Dost ilişkilerinizde sık yaşadığınız düş kırıklıkları, yaşamınızda bu tür ilişkiler olmadığını gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143587 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed