Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Beğeni Türünüze Göre Çiçek Falınız

Her nesnede olduğu gibi çiçekler konusunda da insanların değişik tercihleri olmaktadır. Bu da her insanın kişiliklerinin birbirlerinden değişik olmasından kaynaklanmaktadır. İkiz olan kardeşlerde bile bu gibi farklılıklara rastlanmaktadır. Mesela ikizlerden bir tanesi gül severken bir diğeri karanfil sever ve gülün kokusunu bile duymak istemez. Bu da ikiz bile olsalar kişilerin karakterlerinde olan çok küçük nüanslar sergiler.

Gül Sevenler
Gerçekte derin sevgiye ve derin arkadaşlığa değer veren, genellikle de hassas, duygu yüklü ve bir o kkadar da neşeli, mantığıyla değil de hisleriyle haraket etmeyi seven kişilerdir. Derin sevginin beraberinde güzelliğin simgesi olan gülü seven bu insanlar duygusal hayatlarında ise büyük derecede mutlu beraberliklere ortak olurlar.

Karanfil Sevenler
Gerçekten en küçük bir şeye dahi kızabilen, güçlü ve derin duygulara sahiptirler, ancak az ama öz konuşup  çok dinlenmeyi tercih ederler. Oldukça sert bir kişilik yapıları mevcuttur ve sevgilerinde aşırı derecede kıskanç bir yapının sahibi olurlar. Bu durumda sevdiklerinden oldukça zor ayrılmaları manasına gelmektedir. Hayatlarında ara sırada aşırıya kaçtıkları görülmektedir.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed