İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (10 Ekim 2013)
Bazı konularda isteksiz olabilirsiniz. Genelde alışık olduğunuzdan ya da kendinizi daha iyi hissettiğiniz şekilden farklı davranarak işleri halletmeniz gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (10 Ekim 2013)
Bugün ikilemlerle dolusunuz. Aşk hayatınızda bir tatminsizlik söz konusu olabildiği gibi cinselliğe dayalı bir tutkuda yaşayabilirsiniz. İnce bir hassasiyete sahip olduğunuzdan bu durum sizi incitebilir. Ailenizde sizden yaşça büyük olanlarla sürtüşmeye girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (10 Ekim 2013)
Kartınız Sessizlik... Bugün kartınızın da belirttiği gibi mistizim ve yalnızlık durumunda bulunmak istiyorsunuz. Partnerinizle ayrı geçirdiğiniz günlerin acısını bugünün içine sığdırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (10 Ekim 2013)
Bugün ipleri elinizde tutmak zor olabilir. Farklı tarzı ve harekete geçiren enerjisi olan birinin peşinden sürüklenebilirsiniz. Hayatınıza partner niteliğinde biri girebilir. Eşinizle özellikle eğlen-celi ortamlara katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (10 Ekim 2013)
İçinde bulunduğunuz şartlar size yeni imkanlar getiriyor. Esnek olmanız halinde değişik önerilerden olumlu sonuçlar alabilir, yeniliklerden yararlanabilirsiniz. Başkalarından daha fazla destek görerek yeni ortaklıklara yönelebilirsiniz. Kısa yolculukların ve iletişimin arttığı bu dönemde eve yönelik gelişmeler kendini göstermeye başlıyor. Yeni bir planlama yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (10 Ekim 2013)
Ekonomik gelişmeler işiniz konusunda sizi düşündürse de yetenek ve bilginizi çevrenize ispat ettiğiniz için her zaman yeni bir iş bulma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (10 Ekim 2013)
Gönlü boş olanlar bugün heyecanlı anlar yaşayabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olanlar ise ilişkilerinde hiç olmadıkları kadar mutlu olabilecekler. İşinizde terfi almanız mümkün. Doğru zamanlarda yaptığınız olumlu çıkışlarla üstlerinizin hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (10 Ekim 2013)
Son günlerde kafanızı parasal konulara çok fazla yoğunlaştırmış durumdasınız. Sürekli aklınızda yatırım yapma planları oluşmakta. Fazla aceleci davranmamaya özen gösterin
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (10 Ekim 2013)
Bugün sivri diliniz ve tutarsız tavırlarınız ile sevdiklerinizi incitebileceğiniz bir gün. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141966 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed