İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün ilgi duyduğunuz işlere yöneleceksiniz. Kimseyi olduğu gibi kabullenme durumunda olmadığınızı düşüneceksiniz ve eleştirilerinizi çekinmeden dile getireceksiniz. Yalnız başkalarının da size zaman zaman katlanamadıklarını da bilmeniz gerekiyor. Bugün ailenizle büyüklerinizden biri ile aranızda bugün ufak bir tartışma geçecek
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Sevdiğiniz kişiden bir şeylerisaklamanız sizler için pek hayırlıdeğil. Bugün hafiye gibi siziizleyerek sırlarınızı açığaçıkaracak. Zor anlaryaşayacaksınız. Başkasındanduymadan siz ona açılın.PARA: Sizi öncü görmeleri mutlu olacağınızınsinyallerini veriyor. Parasal konularda bazıyakınlarınızın zor geçen işlerini haledeceksiniz.SAĞLIK: Sorunsuz, huzurlu, zinde kafayla günebaşlayacak ama aşk konusu başınızı ağrıtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
İlerleyen günlerde bir maddi ya da manevi paylaşım için her zamankinden fazla mücadele vermeniz gerekecek. Bu mücadeleden sonuç almanız bugünlerde ne kadar olumlu ilişkiler kuracağınız ile doğrudan orantılı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yakın çevrenizdeki hareketlilik sayesinde canınız hiç sıkılmayacak. Yeni düşünceler ve zihinsel faaliyetler açısından olumlu destekler göreceksiniz. Öğrendiklerinizi başkaları ile paylaşmakta ise başarılısınız. Alacağınız güzel haberler eğitim çalışmalarınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Düşüncelerinizle başkalarını etkileme şansınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Çalışma arkadaşlarınızla uyum ve dayanışma içindesiniz. Fakat bu uyumun sizin birçok şeyi kafanıza takmıyor olmanızdan kaynaklandığının bilincindesiniz. İşinizle alakalı bir yolculuğunuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda oldukça şasnslı olacağınız bir gündesiniz ve karşınıza olumlu olarak değerlendirmeniz gereken fırsatlar çıkacaktır. Maddi konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Yakın ir zamanda uzun bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz fakat bu sizin için faydalı bir yolculuk olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed