İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Ruhsal ilişkiler geliştirmek istiyorsunuz, bugün neşeli olmak eskisine nazaran sizin için daha kolay olacaktır, yaşamınızda yakında bulunan birisi bir şekilde değişecek ve şaşıracaksınız.Ya da sosyal konumunuzda yeni bir pozisyona erişeceksiniz ayrıca sevgide ve aşkta bir heyecan var. Zihniniz değişken ve mekanik eğer ilgileriniz yazı yazmaya, öğretmeğe, sağlığa, dekorasyon ya da modaya yönelik ise hata yapabilirsiniz ama üzülmeyin sezgileriniz işler pahalıya malolmadan sizi uyarabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Bugün gününüz sıradan ve sakin geçebilir. Aşk yaşantınızda olumlu gelişmeler olacak. Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. <br>Bugün gününüz sıradan ve sakin geçebilir. Özellikle öğleden sonra yapacak bir şey bulamamaktan yakınabilirsiniz. Gün içinde genel olarak sıkıntılı ve huzursuz olmanız muhtemel. Akşam saatlerinde bir süredir ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızla buluşmayı düşünebilirsiniz. Yakın bir aile dostunuzdan bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Kartınız Kıyamet... Parasal endişeleriniz bugün artabilir. Geçmiş dönemde isabetli verdiğiniz kararları bugün yok ediyor gibisiniz. Sonucuna katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Yapacağınız sportif faaliyetler, heyecanlı aktiviteler çok keyifli gelebilir bugün. Ancak kendinizi ve şartlarınızı fazla zorlamaya kalkmayın. Yoksa keyifle başlayan saatler spor yaralanmalarıyla acı verici bir şekilde sona erebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Sizi etkisi altına alan sorunlar bitiyor. Ay burcunuzda yerini alırken size canlılık ve girişim yapma arzusu getirecek. Kendinizi toparladığınız bu günlerde pek çok konu ile yakından ilgileneceksiniz. Kişisel konularınıza hakim olmak, yeteri kadar eğitim temaları ile ilgilenmek için cesaretiniz olacak. İlişkilerin önemine dikkat çeken gelişmeleri daha esnek ve yapıcı karşılayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
İş ilişkilerinizdeki sorunlar gündelik. Uzun zamandır zihninizi kurcalayan sorun bugün toplantıda tartışmaya açılabilir. İş saatleriniz, düzgün, oturmuş bir özel yaşama pek fırsak tanımıyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Fakat zaman zaman, geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerin heyecanını da özlüyorsunuz! İş arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunun bir an önce çözümlenmesini istiyorsunuz. Konunun sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla, talep edeceğiniz görüşmeler olumlu sonuçlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Para istemek kadar para vermek de zor sizin için. Bu zorluğunuzu bilmenize rağmen, sürekli sizden borç isteyen bir arkadaşınız artık canınızı sıkar oldu. Bu kez onu reddetmeyi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Müdahalenizin önündeki barikatı göremiyorsunuz. İki arkadaşınızın özel ilişkisine karışırken, ilişkinin türünü gözden kaçırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed