İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Denenmiş, doğru veya alışılmış olanın değil, yenilikçi, alışılmamış ve orijinal fikir, plan, yöntem ya da değişikliklerin verim getirebileceği günler. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
AŞK: Ayrıntılara fazla önemvermezseniz partnerinizle herşey yolunda ilerleyecek. Onsuzolduğunuz günler kalbiniz nekadar acı çekiyordu çabukunuttunuz. Sevdiğinize karşıkırıcı davranmamanız gerekli.İŞ: Aslında işler sizin istediğiniz gibi ilerliyor amayine içgüdüsel olarak heyecanlı ve telaşlısınız.Zamanı boşa harcama gibi bir lüksünüz yok bir anönce işinizin başına geçip işlerinizi tamamlayın.SAĞLIK: Damarlarınızın şişkinliği sorun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Kendinize ait düşüncelerinizi değer verin. Hiç kimsenin üzerinizde hakimiyet kurmasına izin vermeyin. Bunun yaratacağı gerginliklerin bilincinde olun. Duygularınızı işinize yansıtmamanız gerektiğini unutmayın. Bugün hassas ve duyarlı olabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Bugün eve ve aileye dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yeni bir mülk alımı veya olan mülkün sigortalanması gibi kararlar alabilirsiniz. Babayla ilgili gelişmeler olabilir. Aile büyüklerinizle görüşmeler yapabilir, sorunlu konulara rahatça çözüm bulabilirsiniz. Evinizdeki tadilat ve düzenleme işlerini tamamlamak için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
İşinizdeki son gelişmeler sizi olduğu kadar çevrenizdekileri de sevindiriyor. Bugün her şeye rağmen kendinizi iyi hissedecek ve verimli bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku yavaş yavaş bir alışkanlığa dönüşüyor. Artık geleceğinizi planlamanın vakti geldi. Kendinizi daha enerjik hissedeceğiniz bir gün. Sosyalliklerinizi arttırma çabaları içine girebilir, eğlenceli ortamlara daha da ilgi duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Para konularında bugünlerde titiz olmanızda yarar var. Çözümsüz para tartışmalarından uzak kalmalısınız. Daha hareketli alanlara kaydırmak istediğiniz birikiminiz, güvensizlikler yaşamanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Değişken havalar yüzünden soğuk algınlığı geçirebilirsiniz. Beslenmenize ve giyiminize özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed