İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Siz mantıklı açıklamalar getirmeye çalışırken olaylar kendiliğinden iyice ateşlenebilir. Bazı olayları kendilerine göre yönlendirmeye çalışan kişilere bunu yapmamalarını söyleme çabanız nafile olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Çevrenizde, ortak noktanızın olmadığı pek çok insan var. Bu insanlarla ilişkileriniz konusunda düşünüyorsunuz. Belki de bu, kendinizden son derece emin olduğunuz size benzer kişilere ihtiyaç duymamanızdan kaynaklanıyor. Öğle yemeğinde bir konuğunuz olabilir. Bu konuğunuzla daha çok geleceğe dair planlar yapabilirsiniz. Uzun vadede ortak bir girişiminiz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Hayatınızda bir şeyi iki keredüşünüp bir keredeğiştirmeniz gerek. Sizmantığınızla ön plana çıkanbir burçsunuz ancak bugünduygularınız ağır basacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Para konusunda hırslandıracak olaylar yaşayabilirsinizbugünlerde. Bir ihtiyacınızın karşılan maması, kontrol etmeniz gereken maddi dinamikler yorabilir. Radikal bazı kararlar alıp geçici stresleri tolere etmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Sosyal olanakların arttığı ve size destek verecek kişilerin hayatınıza girdiği görünüyor. Biraz çaba ve cesaretle çok iş çıkarabilirsiniz. Zira sosyal çalışmalar, gruplar ya da dernek çalışmaları açısından hareketli bir gün olacak. Arkadaşlarla bir araya geleceğiniz ortamlar yaratılabilir. Geleceğe dönük projeler üretmek konusunda oldukça hevesli adımlar atıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Bugün işhayatınızdaki ortak çalışmalarınızda bazı sorunlar çıkabilir. Bu sorunu işortaklarınızla birlikte çözümlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Biraz daha rahat edebilmeniz için harcamalarınızı en aza indireceksiniz. Önemli bir ödemeniz sizi düşündürüyor, ama sorun yaşamayacaksınız.Maddi durumunuzda olası yeni bir gelişme gözükmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ağustos 2022)
Mali durumunuzla ilgili düzenlemeler konusunda daha özenli olmalısınız. Dalgınlığınıza son vermek elinizde. Sizi sizden başkası ayıltamaz. Kendinizden başkasına güvenmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed