İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (13 Eylül 2013)
Oklar hedeflerini vurmak üzere, size düşen harekete geçmek! Başkalarına yardım yöntemlerinizde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Zaman, hizmet veya fiziksel güç gerektiren iş paylaşımlarına açık olduğunuzu gösterebilirsiniz. Kendi kendinizle tartışmanıza neden olabilecek önerilerden uzak durun. İşleri kendi yolunuzla halletmek istiyorsanız politik olmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (13 Eylül 2013)
Biraz kaba, nezaketsiz bulduğunuz biriyle bugün gereksiz bir tartışmaya girecek ve canınızı sıkacaksınız. İnsanların ölçüsüz, hoyratça davranışları sizi fazlasıyla geriyor. Birçokları gibi görmezden gelemiyor, tavırsız kalamıyorsunuz. Akşam sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak istiyorsunuz. Buna ihtiyacınız var. Onlarla bir şeyleri paylaşmak niyetindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (13 Eylül 2013)
Kartınız Günaha Çağrı... Bugün risk almaya bayılıyorsunuz. Özellikle iş kurma hevesi içine girenler var. Ancak iyi bilmediğiniz yatırımlardan uzak durmaya çalışın. İhmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (13 Eylül 2013)
Eğer bir kazancın paylaşılması gündeme gelecekse bu konuda aktif bir rol alabilirsiniz. Tam olarak adil bir yaklaşımla mevki ve göreve bakmaksızın kim ne kadar emek koyduysa karşılığını alıyor olması çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (13 Eylül 2013)
İkili ilişkilerin getirdiği hareket, esnek olunması gereken ortaklıklar güncelliğini koruyor. Yeni öneriler size çok şey katarken, arkadaşlıklar ve keyifli paylaşımlar söz konusu. Ancak gün ortasından sonra ortak paraların size taşıdığı sorumluluklar var. İş dünyasında yaşanan değişimi görerek hedeflerinizi belirlemektesiniz. Miras ve gayrimenkul konularını içine alan
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (13 Eylül 2013)
Bugün yapacağınız bir görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. Ama siz ilişkilerden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz. Bu görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (13 Eylül 2013)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (13 Eylül 2013)
Para sıkıntınızı belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirdiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşeceği umudunu taşıyorsunuz. Yakında küçük bir para haberiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (13 Eylül 2013)
Ãœçlü bir ilişki içinde bile bile sübjektif davranıyor, tartışma yaratıyorsunuz. Konuyla ilgili duygusal olmaya hakkınız olduğu yönünde de bir savunmanız var. Sonuçta olayı sorun haline getiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141943 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed