İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Uzun süredir gizli tuttuğunuz duygusal bir ilişkiniz varsa bugün bu ilişkide önemli ve hoş gelişmeler kaydedeceksiniz. Mutluluk sizden yana. Boş hayallere kapılarak gerçekleşmesi imkansız konuların üzerine gitmekten vazgeçmelisiniz. Parlak bir gelecek sizi bekliyor. Herşeye bir anda sahip olamazsınız. Ayrıca şu an için sahip olduklarınızın kıymetini de bilmelisiniz. Görünürde sizin için pek önemli olamayan bir kişinin desteğini almanız sıkıntılarınızın hafiflemesini sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Yaşadığınız bazı iç çözümsüzlükleri abartıp davranışlarınızda belirleyici rol oynamalarına neden olabilirsiniz. Yakın dostluklarda özenli olmanız gereken günler. Kararlı ve egemen imajınızı bir övgü biçiminde ele aldığınızda, kendinizi de şaşırtan davranışlar içine girebiliyorsunuz. Bugünlerde buna dayalı bazı aşırılıklar sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
AŞK: Duygusal yapıdasınız.Dikkat çekmek için hisleriniziderinleştiriyor, karşı cinsin sizidüşünmesini kolaycasağlıyorsunuz. Aşk hayatınızdaçok fazla hırslı ve ihtiraslıolmamalısınız.İŞ: Azimli, inatçı ve politik bir gün geçirebilirsiniz.Bugün mali sıkıntılarınız sebebi ile tutumluolmaya önem veriyorsunuz. Planlı olduğunuzsürece maddi durumunuzda sorun çıkmayacaktır.SAĞLIK: Aklınız ve hafızanız oldukça kuvvetli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Bugünlerde sevdiğiniz kişinin sizi anlamadığı yanılgısına düşebilirsiniz. Bir araya gelerek sorunlarınızı tartışmalısınız. Ona daha çok ilgi göstermelisiniz. Yeni yatırım araçlarını denemeniz tehlikeli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
İsteklerinizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Zira kişisel gelirinizi artırabileceğiniz şartları değerlendirmek mümkün. İş hayatından beklediğiniz ek kazançlar üzerinde ciddiyetle durmanız gerek. Bütçenizi sağlam kılmanız adına kısıtlayıcı koşulları göz önünde bulundurmalısınız. Ekonomi yapma, alışverişlerde daha dengeli hareket etmek gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Kasım 2021)
İş yaşantınız açısından olumlu etkiler altında olduğunuz bir gündesiniz. Çok önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz. Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Özel hayatınızdaki sorunları çözmek için her şeyi oluruna bırakın. Tarafların yeni bir ilişkiye yarı hazır, yarı kapalı tavırları endişeler yaratabilir. Ama fazla zorlayıcı olmak aranızdaki dostluğu da tüketebilir. Bu dönemde iş çevrenize karşı oldukça katı davranma eğiliminde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Bütün umudunuzu gelecek bir paraya başlamıştınız ama o para gelecek gibi görünmüyor. Çünkü beklediğiniz kişinin size söylediğinden daha büyük bir sıkıntısı var. Bir süre bu alacağınızdan umudunuzu kesin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Kasım 2021)
Bugünlerde hiç hazır olmadığınız yükümlülükler üstlenmek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed