İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Uzun süreli finansal yarar sağlayacak beklentilerinizi gerçekleştirmeniz adına bazı engellerle uğraşmanız gerekebilir. Bu engeller sizin umduğunuz şeyler değil tam tersi ummadığınız şeylerden kaynaklı olabilir. Bu sorunun üstesinden gelmek için biraz maddi yapılanma içerisinde olmak size daha da güç verecektir. Aynı zamanda bugün sevdiklerinizle beraber güzel vakitler geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Mart 2023)
Yaşadığınız bazı iç çözümsüzlükleri abartıp davranışlarınızda belirleyici rol oynamalarına neden olabilirsiniz. Yakın dostluklarda özenli olmanız gereken günler. Kararlı ve egemen imajınızı bir övgü biçiminde ele aldığınızda, kendinizi de şaşırtan davranışlar içine girebiliyorsunuz. Bugünlerde buna dayalı bazı aşırılıklar sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Kartınız alfa... Bugün yenibaşlangıçlar mümkün. Bazıkonularda arzularınız bir hayli taşkınsu gibi, kabınıza sığamıyorsunuz.Enerjinizi doğru yerde harcamalısınız adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Yaka silktiğiniz talihsizlikler artık sona eriyor. Yerini yeni iş ve dost ilişkilerine bırakıp maddi olarak rahatlamanıza sebep oluyor. Bir dost ortamında tanışacağınız kişi sizi etkileyip onun çekim gücüne gireceksiniz. Sağlık sorunlarınızı hafife almayın. Fazla kilolarınızdan kurtulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
İlişkiler ve ortaklıklar üzerinde yoğunlaşacaksınız. Sizi tedirgin eden ve karar almanızı zorlaştıran ortaklıklara daha fazla dikkat çekecek. Yeni önerilere daha çekinceli yaklaşmanızda yarar var. Özellikle anlaşmalar konusunda ilerleme elde etmek zor olacaktır. Yakın arkadaşlıklar ve evliliğinizle ilgili gelişmeler sizi heyecanlı ve pozitif paylaşımlara götürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Mart 2023)
Akşama yakın bir toplantınız olabilir. Bu toplantıda bütün mesleki birikiminizi ortaya koymanız gerekecek. Dün öğrendiğiniz bir şey, iş çevrenizdeki bazı insanlarla daha mesafeli ilişkiler kurmanıza yol açacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Mart 2023)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Mart 2023)
Kazancınız fazla sıkıntı çekmeden yaşamaya elverişli. Ama belli ki siz daha fazlasını istiyorsunuz. Çevrenizde size ek kazanç sağlayabilecek her fırsatı düşünüyor, değerlendirmek istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Mart 2023)
Çevrenizdeki insanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyorsunuz ama bazen davranışlarınız yanlış değerlendiriliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed