İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Kariyer hayatınızla ilgili hiç hesapta olmayan güzel teklifler ve projeler için başlangıç yapmak isteyebilir ve bununla ilgili görüşmelerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Gelirleriniz için daha doğru yatırım yolları araştırmak isteyebilir, az zamanda daha çok kazanabileceğiniz yatırımlara karşı daha sıcak yaklaşabilirsiniz. Bunun için biraz beklemede kalmalı, en doğru yatırımı yapmak adına uzman kişilerden destek almalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Yoluna koyduğunuz işler, dingin bir hafta geçirmenizi sağlayacak. Bugün gitmeyi düşünmediğiniz bir yere ısrarla davet edilebilirsiniz. Ve bu, hiç ummadığınız şekilde verimli bir ziyaret olabilir. Bazı durumlarda sıradan sorunlarınıza bile, çözümü sanki elinizde değilmiş gibi yaklaşıyorsunuz. Sadece bu yüzden yaşadığınız birçok sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
AŞK: Bugün gücünüzüpartnerinize otorite gösterereksimgelemek istiyorsunuz. Oysatatlı dil yılanı deliğinden çıkarıratasözünü kulak ardı etmişgibisiniz. Onun tahammülsınırlarını zorluyorsunuz.İŞ: Kibirli olmanız arkadaşlarınızı kırıyor.Savurganlık ve lükse düşkünlük hiç size göredeğil. Ödemeleri aksatmanız yarınınızı karartıyor.SAĞLIK: Her konuya hırsla kalkışarak cevapveriyorsunuz. Fikirlerinizle kalbinizi yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Çevrenizdeki insanlarda bir değişiklik yapmak iyi olabilir. Yeni insanlar hem size taze enerji verip hem de farklı bakış açıları kazandırabilirler. Hoş ilişkiler gibi görünen hızlı başlangıçlara karşı temkinli olmaktan vazgeçmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Sizi etkisi altına alan sorunlar bitiyor. Ay burcunuzda yerini alırken size canlılık ve girişim yapma arzusu getirecek. Kendinizi toparladığınız bu günlerde pek çok konu ile yakından ilgileneceksiniz. Kişisel konularınıza hakim olmak, yeteri kadar eğitim temaları ile ilgilenmek için cesaretiniz olacak. İlişkilerin önemine dikkat çeken gelişmeleri daha esnek ve yapıcı karşılayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Geleceğinize ilişkin planlarınızı yeniden değerlendireceğiniz ve beklentilerinizi gözden geçireceğiniz bir gündesiniz. İşinizle ilgili olarak son derece tutarlı davranacaksınız ve isabetli kararlar alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz. Beklemediğiniz ilginç gelişmeler, ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanıza yol açacak. Son zamanlarda işlere yoğunlaşmakta güçlükler çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Sevgiliniz ve yakınlarınıza yaptığınız harcamaların sonucunda önümüzdeki günlerde sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara daha çok eğilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Daha dingin bir tempo içine girmenizde yarar olacak. Son günlerdeki hareketlilikler sizi yıpratmış görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed