İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Beklenmedik bir şekilde size eğlence alanı bırakacak ve sizi fena halde sıkmayacak bazı anlaşmalar yapabilir veya belli konularda uzlaşma sağlayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta açılar birbirinin çok içerisinde, olumlu gelişmeler, türlü hoşluklar ve kaotik durumlar ardı ardına sıralanıyor. Dolayısıyla, yazdıklarımızı artı eksi iki gün babında değerlendirmeniz daha doğru olacaktır. Aslında ruhen biraz problemli günlerdeyiz ve gün içerisinde de kısıtlayıcı koşullar ya da sabır gerektiren durumlar olsa da, Ay’ın olumlu açıları sevgi temalı ilişkilerimizde bizi destekliyor, zor durumların altından kalkmamızı, yaratıcılığımızı kullanmamızı sağlıyor. Aşk hayatımızı ve sevgi temalı ilişkilerimizi önemsiyor, sevgimizi ifade etmenin değişik yollarını buluyoruz. Hayal gücümüz yüksek olabilir ve rutinin dışında düşünebiliriz, rutinden sıkılabiliriz veya alışılmışın dışında şeyler yapma isteği önümüzdeki birkaç günü şekillendirebilir veya tam tersi, alışılmadık olaylarla karşılaşabilir ya da beklenmedik olaylarla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Arkadaş ilişkilerinizde, çok az kişiyi ayrı tutarak, yanlış seçimler yaptığınız seklinde bir genelleme içindesiniz. Halbuki tek kişiye odaklı bir problem yaşıyorsunuz. Bu şekilde sık, sık yaptığınız pişmanlık gösterileri diğer arkadaşlarınıza karşı kırıcı olabilir. Aile bağlarınız güçlü. Ama bu, tek başına sizden kaynaklı değil, yakınlarınızın size karşı özel bir ilgileri olduğu görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Uygulamak istediğiniz planlarınız için tam günündesiniz. Parasal sıkıntılarınızı böylece hafifleteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Anne-babalar çocuğunuzla yapacağınızplanlar bugün canlılık katıcıve de hareketli olsun. Bisikletebinmek, spor yapmak veya sadeceeğlenceli bir ev oyunu bile kendisiniözel ve sevgi dolu hissetmesinisağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Yapmayı hedeflediğiniz yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz.Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş yaşamı sunmaya elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Maddi konularda dikkatsiz davranabileceğiniz ve rahatlıkla harcamalarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle gereksiz şeyler için harcamalarınız yoğunlaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2023)
Şu sıralar çevrenizi incitebilecek hareketler içine girebilirsiniz. Sergileyeceğiniz sağduyulu tavırlar, çok önemsediğiniz kişileri sizinle ilişkilerinizde daha tutarlı yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed