İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Bugün kendi insiyatifinizi kullanmayı öğrenmelisiniz. Zorlu ve fizik mücedelenin gerekli olduğu bir dönemdesiniz. Fakat tecrübelerinizi iyi kullanabilirseniz başarı şansınız fazla olacak. Uzunca bir süreden bu yana ilk defa karşılaştığıız bazı zorluklar sizi pasif hale getirebilir. Hatta bu günlerde kendinizi toplumdan ve işlerinizden geri çekme arzusunda olabilirsiniz. Ve yine aşk; sevdiğinizin size sadık olduğu kadar sizin ona sadık olmadığınız görülüyor. Küçük ve heyecanlı kaçamaklar yapabilirsiniz. Astrolojik oluşumların üzerinizdeki kötü etkilerinden dolayı başınıza ani kazalar gelebilir. Bu nedenle araba kullanırken ya da spor yaparken çok dikkatli olmalısınız. Bitmek üzere olan ya da bitmiş gözüyle baktığınız işlerin aniden bozulabilir.
   (4.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Atlamak istediğiniz basamağı aşmaya bir kaç ufak engel kalmış. Ama işin zor kısmını aşmışsınız. Bugün içinde aileden biriyle yapacağınız bir konuşmada gerçek fikirlerinizi söylemek istemeyeceksiniz. Kendinize sakladığınız sırları titizlikle korumak istiyorsunuz. Prensip sahibi bir insansınız ama prensiplerinizi uygulamaya pek geçirmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Kartınız Adalet... Resmi kapılarla kendiniz öylesine yoğunlaşmışsınız ki özel yaşamınızda hiçbir şeye yer açmıyor gibisiniz. Sıkıntılarınızın sizi terk etmesine az kaldı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Çevrenizdeki insanların sorunları sizi o kadar yordu ki, kendi problemlerinize dahi zaman bulamadığınız anlar olabiliyor. Sevdiğiniz insanlarla birlikte yapacağınıztatil, sizi eski zindeliğinize kavuşturabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Nisan 2022)
İş çevrenizdeki insanlarla bugün farklı bir takım iş görüşmeleri yapacaksınız ve bunlardan olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Patronunuzla da aranız düzelecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. Gereksiz küskünlüklerin altında gereksiz takılmalar yatıyor gibi. İşinizle ilgili çalışmalar yaparken yeni projelerinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili beklemediğiniz gelişmelere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Maddi konularda başarılı olabileceğiniz ve paranızı olumlu olarak yönetebileceğiniz bir gündesiniz. Finansman konularında başarılı olabileceksiniz ve sağlam bazı yatırımlar yapabilirsiniz. Aynı şekilde başkalarının paralarını yönetmekte de başarılı olacaksınız. Riske girmeden yatırımlara gidebilirsiniz ve bunun sonuçları sizin için olumlu olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Yoğun bir gün. Elinizde bitirecek çok iş olabilir. Günlük düzeninizi gözden geçirip sağlığınıza özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed