İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Sevgili İkizler, bu yıl 11 Ağustos’a kadar halkla ilişkiler, alım-satım, pazarlama, bilişim, internet, eğitim, yayıncılık, ulaştırma, kısa mesafeli seyahatler, yakın çevre ilişkileri başlıklı konularda farklı olanaklara kavuşabilirsiniz. Bu alanlarda şansBu yıl kendinizi yazılı ve sözlü olarak daha iyi ifade edebilir, web sitenizi, blog’unuzu veya Twitter adresinizi açabilir, hareketlendirebilir, kitap yazabilir ya da işinizle ilgili uygun koşullu teknolojik aletler satın alabilirsiniz. Okulu bitirmek veya okula ya da yeni bir eğitime başlamak için de güzel bir zaman diliminde olacaksınız. Yakın akrabalarınız veya komşularınızla ilgili sevindirici haberler alabilir ya da onlar kanalıyla şanslar elde edebilirsiniz. 11 Ağustos sonrası bir yıl boyunca ise şanslar; ev ve aile başlıklarını ilgilendiren konulara kayıyor olacak. Ev alım-satımı, taşınmak, evinizi yenilemek, iyi bir ev arkadaşı, kiralık ev ya da kiracı bulmak açısından farklı olanaklar yüzünü gösterebilir. Aile fertleriyle ilişkilerinizi güçlendirebilir, ailenize daha fazla zaman ayırabilir, geçmişten gelen küslükleri sonlandırma şansı bulabilir veya aile üyelerini ilgilendiren sevindirici haberler alabilirsiniz. 2015 burç yorumları ve yıllık burç yorumunuzu okumak için http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkini tıklayabilir, gazetede hazırlamış olduğum detaylı yorumlara ulaşabilirsiniz.  
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Şubat 2017)
İnsan ilişkilerinizdeki samimiyet ve rahatlık sevilmenize neden oluyor. Çevrenizde bir krediniz var ama bu kredi sonsuz değil. Ara sıra güven ve sevgi tazelemekte yarar var. Bugün çevrenizdekilere sevgi ve samimiyet dağıtacaksınız. Canınız film izlemek istiyor, sinemaya gidebilir ya da televizyonda çok beğeneceğiniz bir film izleyebilirsiniz. Gece geç saatlerde telefonunuz çalacak ve siz bu konuşma üzerine bir süre düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Partnerinizi çevrenizdekikişilere karşı korumayaözen göstermelisiniz. Arasıra görüş ayrılığıyaşasanız da onu kalptensevdiğiniz belirgin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Hem günün gerekliliklerini başarıyla yerini getirip hem de sorumluluklarınızdan sıyrılmış, manevi yönünüzle başbaşa kalmayı becerebildiğiniz bir gündesiniz. Kazandığınız paranın ihtiyaçlarınızı karşılamadığını düşünüyorsanız gerçekten neye ihtiyacınız olduğuna karar verin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Yapmanız gereken pek çok iş var. Hafta sonundan bu yana oldukça hareketli zamanlar ve eve ait sorunlar sizi oyaladı. Bugün ilerleyen saatlere kadar, yaratıcı yanlarınızla iş hayatında dikkat çekebilirsiniz. Tamamlanması gereken uğraşları yeniden ele alabilirsiniz. Daha sonra günlük hayatınıza keyifli zamanlar girecek. Aşkta akıcı gelişmeler öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Mesleğinizi geliştirmeyi, kazancınızdan daha çok önemsiyorsunuz. Geleceğinizle ilgili çok idealist planlarınız var. Sizi çok takdir eden biri tarafından gizli bir şekilde destekleniyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Sevgiliniz hep yanınızda ve gelecekte de hep yanınızda olacak. İçinde olduğunuz boşluk sizi yeterince kötü etkiledi ve korkularınız hareketlerinizi bile kısıtladı. Yeni bir şeylere başlamak istiyorsunuz fakat insanların ne diyeceklerini düşünmeniz sizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Şubat 2017)
Paranızı iyi kontrol edemiyorsunuz. Hareket halindeki bir miktar toplu paranız riskli yerlerde geziniyor. Bir satış işiniz olacak. Bu işin kovalaması tek başınıza size düşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Şubat 2017)
İnsanların size karşı içten pazarlıklı davrandığını düşünmekten vazgeçmelisiniz. Bu huyunuz sizi çok yıpratıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed