İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Aklınızdan geçse de onlara haksızlık yapmayın. İşin yükünü sizin çekmenize rağmen onlara düşen payları yine de adil bir biçimde dağıtın. Çünkü daha sonra yapabileceğiniz bir atılımda şu an işbirliği yaptığınız kişilerin büyük katkılarını görebilirsiniz. Hareketsizlikten kaynaklanan bir adele uyuşukluğu içinde olmanız da mümkündür. Eğer son günlerde fazla haraketsiz kaldınızsa bugün biraz yürüyüş yapmanız ya da yaşınıza göre sporlarla uğraşmanız sizi yenileyecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Bugün içinde bulunduğunuz durumu yeniden gözden geçirecek, böylece yanıldığınız tarafları daha iyi göreceksiniz. Özgürlüğünüze düşkünsünüz ama aklınıza koyduğunuz şeyler içinde günlerce yerinizden kalkmadan çalışabiliyorsunuz. Bu tempoyla çalışmaya devam ederseniz hedeflediğiniz şeylere kolayca ulaşabilirsiniz ancak ruhsal ve fiziksel sağlığınızı da korumak şartıyla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
AŞK: Bugün aşk yaşamınızıciddiye almaya başladınız.Ortalarda evlilikten söz edenlerolacaktır. Bu sözlere ılımlıyaklaşıyor gibisiniz. Flörthalindesiniz. Aşkta şansınızıkendiniz yarattınız.İŞ: Adalet ve yargı işlerinizde bir takım gelişmelerolacak. Bu arada iş bağlantılarınız iş gündeminizebomba gibi düşecek. Şanslı günlerdesiniz.SAĞLIK: Sosyal hayatınız nedeniyle alkol sorunuortaya çıkabilir. Böbrek problemleriniz artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Birlikte hareket ettiğiniz ve ortakçalışma içinde olduğunuz gruptanyana oldukça şanslısınız. Bugün siziniçin her şeyi, sizi yavaşlatmadankolaylaştıracaklar. Hareketli olacak gün ama buenerjiyi tek başına yaşamayacaksınız. Aceleciliknedeniyle kendinizi fiziken çok yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Artık para durumunuzu daha sağlam kılmanız, ekonomi yapmanız gereken koşullar var. Birikimlerinizi iyi yönetmeniz gereken bu dönem almanız gereken önlemler olabilir. Daha sağduyulu olmalı, iş hayatında gerekli çabayı göstermelisiniz. Yetenekleriniz üzerinden yeni kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak sizin dışınızda gelişen koşullar artan harcamalara neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olacağı bir gündesiniz. Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir, yurtdışı bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. Yüksek öğrenim görenler bugün eğitim fırsatları için araştırma yapabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Fakat zaman zaman, geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerin heyecanını da özlüyorsunuz! İş arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunun bir an önce çözümlenmesini istiyorsunuz. Konunun sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla, talep edeceğiniz görüşmeler olumlu sonuçlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Para konularında oldukça akılcı yaklaşımlarınız var. Birikimlerinizi yatırımlarda değerlendirmek için bazı kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mayıs 2023)
Bazı kişilerin duyumlarını, abartılarını hesaba katarak dinlemenizde yarar var. Bugünlerde iş konularında alacağınız büyük öneriler sizi boş yere heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed