İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (16 Ağustos 2013)
Gözler üzerinizde! Çevrenizdeki kişilere ne istediğinizi anlatabilir, zekanız ve yaratıcılığınızla karşınızdaki kişileri büyüleyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (16 Ağustos 2013)
Başınızı alıp bir yerlere kaçmak isteğiniz, isteğinizden çok koşullarınıza bağlı. Bunu ertelemeniz, ilerde bu konuda isteksizlik yaşayacağınız sonucunu doğurmayacak. Ayrıca mevcut durumunuz bu kadar sıkkınlığı gerektirmiyor. Zararlı bir etkileşim içindesiniz. Bunalımlı bir arkadaşınızla bugünlerdeki yakınlığınız, küçük problemlerinizi büyütmeniz açısından sakıncalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (16 Ağustos 2013)
Kartınız Erime... Bir taşla iki kuş vurmak bu olsa gerek. Bugünkü kartınız her alanda size birilerinin bağlı olduğunu gösteriyor.İş hayatında olgunlaşmamış kişilerle uğraşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (16 Ağustos 2013)
Aşk ve ilişkiler açısından pürüzlerden arınmış güzel bir dönem girme şansınız var. Önem verdiğiniz ancak ne zaman yapacağınıza karar veremediğiniz bir görüşmeyi planlayabilirsiniz. İletişim sorunları minimumda olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (16 Ağustos 2013)
İlişkilerinizde daha özgür hareket etmekten yanasınız. Var olan sorunlarınızı, varsa evliliğinizle ilgili gelişmeleri aşacak fırsatları kullanın. Yabancılarla olan işbirliğiniz gelişirken, aynı zamanda maddi açıdan da destekleyici şartlar söz konusu. Sıra dışı arkadaşlıklar yaşadığınız sosyal çevrede ise olumlu bir dönem. Şansınızı iyi kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (16 Ağustos 2013)
Yetki ilişkilerini biraz abartılı yaşamanız, sizi istismar edilebilecek kadar iyi bir görev insanı yapıyor. Çalışma arkadaşlarınızı hiç olmazsa belli konularda paylaşmaya zorlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (16 Ağustos 2013)
Fakat zaman zaman, geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerin heyecanını da özlüyorsunuz! İş arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunun bir an önce çözümlenmesini istiyorsunuz. Konunun sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla, talep edeceğiniz görüşmeler olumlu sonuçlanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (16 Ağustos 2013)
Aile içindeki savurganlık tartışmaları; süreç içinde şaka olmaktan çıkabilir. Bu sıralar yatırım konuları kafanızı meşgul edecek, çevrenizdeki olumlu bir örnekten etkileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (16 Ağustos 2013)
Bazı şeyler, üstünde durulmaması halinde daha kolay çözümlenebilir. Bir yakınınızı etkilediğini düşündüğünüz kişi kötü bir niyet taşımıyor, ama böyle bir etkinin varlığı da söz konusu. Zamana bırakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142285 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed