İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Planlarınızla ilgili uyarılarda bulunan veya bazı eksiklerini dile getiren kişileri dinlemenizde fayda var. Söylenenler önemli olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Çok önem verdiğiniz bir konuda, çabalarınız sonuç verecek. Bununla ilgili sevinç yaşayacaksınız. Daha sabırlı davranmanız gereken bir sorunla karşı karşıyasınız. Alacağınız uyarılar, size yarar getirebilir. Önümüzdeki günlerde kendinize zaman ayırmalı, kendinize olan sorumluluklarınıza da eğilmelisiniz. Bir arkadaşınızla bazı zevkli uğraşlar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
AŞK: Aşka yaklaşım tarzınızbugünlerde çok ciddi. Ama birazkıskanç olmanız hayal kırıklığıyaşatabilir. Hayatın normalyönlerini kabullenmeyiöğrenmelisiniz. Sevdiğinizihuzursuz etmeye hakkınız yok.İŞ: Paylaşmayı seven ve iyi niyetli birisiniz.Bugün bu özelliğinizi bilen dostlarınız süreklipeşinizde dolaşarak kendi çıkarlarını gözetecekler.SAĞLIK: Endişeleriniz yersiz çıktı. Artık rahat birnefes alarak ailenizi üzmeyin. Sorunsuz bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Elinize aldığınız işin sonuçlanması adına ciddi çaba gösterdiniz. Sıra artık sonuçları masaya yatırmaya geldi. Objektif olmaya çalışın. Yorumlar sizi çok gerginleştirmesin. Önemli olan verimlilik. Bunu elde ettiğinize siz de inanıyorsanız azıcık eleştiri keyfinizi kaçırmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Akıcı ve keyifli paylaşımlarınız var. Arkadaşlarınızın desteği yeni çalışmaların içinde yer almaya başladınız. Geleceğe dönük planlarınız, umutlarınızı taze tutacağınız yenilenmeler de size heyecan verecek. İş ortamında ağırlaşan şartlara rağmen eldeki işleri tamamlamak, performansınızı yükseltecek destekler almak mümkün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Yaptığınız iş başvurularından yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülecek. İş hayatınızın ilişki sorunları karmaşık. Saplantılara daha fazla katlanmak istemiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Bir zaman sonra geriye dönüp baktığınızda küçük para konularını ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz. Önünüze çıkan küçük gecikmeleri dünyanın en büyük sorunu gibi yaşamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Aralık 2021)
Gönül işlerinizde daha ciddi istekler içerisindesiniz. Romantik beraberliklerin dışına çıkmak istiyorsunuz. Kendiniz ve sevdiğiniz için bir gelecek hayal ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed