İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Bazı teklif veya davetler düşündüğünüz veya göründüğü kadar cazip olmayabilir. Mümkünse şayet kendi başınıza ilerlemeyi tercih etmenizde fayda var. Diğerleri sizi farklı şekilde görmeye başlayabilir ve bu imajınıza ya da iş hayatınıza olumlu yansıyacaktır. Mükemmellik arayışınız artıyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ilişkiler veya aşk hayatımız açısından oldukça güzel birkaç günün içerisindeyiz. İlişkilerimizi tazeleyebilir, yeni aşklara veya ilişkilere yelken açabilir veya ilişkilerimizle bağlantılı farklı hoşluklar deneyimleyebiliriz. Fikirlerimizi açıkça dile getirebileceğimiz, planlarımız veya yapacağımız sunumlar açısından olumlu günler. İletişim ve iletişim kanallarıyla yayılan haberler açısından olumlu gelişmelere de açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve ilgilenmediğiniz söyleniyor. Bu konuyla ilgili bir tartışmada kendinizi savunmaya geçip eleştirilere yine ilgisiz tavır alacaksınız. Yakınlarınızla ilgili alacağınız bir haber sizi bugünlerde şekillendirebilir. Birkaç gününüzü akraba çevrenizde geçirmek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Eskilere karşı oldukça tutucu ve koruyucu olduğunuz bu günlerde sanki insanlar sizinle zıtlaşıyor. Siz ise tutuculuğunuzdan asla ödün vermiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Evde zaman geçirmek ve yarım kalan işlerinizi tamamlamak için elverişli bir gün. Dışarıda halletmeniz gereken işleri hızlıca çözüme kavuşturup gerisini evden yürütmeyi deneyebilirsiniz. Düzenli bir iş planı yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Bugünün her saatini kendinize ayırmak isteyebilirsiniz. Daha akıcı ve keyifli imkanlar var. Güzelliklere açıksınız. Sizi memnun edecek irili ufaklı şeylere harcama yapma eğiliminde olacaksınız. Çalışmalarınız takdir görebilir, sizi teşvik edecek ödüller gündeme gelebilir. Yine de önemli konuları akşam sekize kadar halletmeniz iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Bugün kısa zaman önce hazırladığınız bir projeyi tamamlayacaksınız. Önem verdiğiniz bir girişiminiz için de aradığınız fırsatı yakalayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Sevgiliniz hep yanınızda ve gelecekte de hep yanınızda olacak. İçinde olduğunuz boşluk sizi yeterince kötü etkiledi ve korkularınız hareketlerinizi bile kısıtladı. Yeni bir şeylere başlamak istiyorsunuz fakat insanların ne diyeceklerini düşünmeniz sizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Bütçenizin idaresi tamamen sizin tekelinizde değil gibi görünüyor. Müdahalecileriniz var. Ama siz bu müdahaleleri haklı görüyorsunuz, pek şikayetçi değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Haziran 2022)
Yarım kalan bazı gelişmelerde sorumluluklarınızı yeterince değerlendiremiyorsunuz. Bu davranışınız bugünlerde hakkettiğiniz eleştirileri getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed