İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Bugün ailenizle ilgili bazı huzursuzluklar yaşamanız mümkündür. Aile büyükleriniz sizi bazı konularda engelleme gayretleri içinde olabilirler veya ailenizin yaptığı ya da yapmayı planladığı harcamalar yüzünden siz zor durumda kalabilirsiniz. Evinizde bazı istenmeyen misafirleriniz olabilir. Ayrıca istenmeyen değil de istediğiniz misafirler bile olsa yapacağınız harcamalarda aşırıya kaçarak bütçenizi zora sokabilirsiniz. Bunların dışında beklediğiniz ve bir türlü gelmeyen bir haber sizi sinirlendirebilir. Biraz daha sabredin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Bugün isteklerinizi gerçekleştirmek için çok heveslisiniz. Neşeli ve canlısınız. Ancak her şeyi abartma meylindesiniz. Duygusal ilişkinizi abarttığınız gibi, fiziksel görüntünüzde küçük bir rahatsızlığı da abartabilirsiniz. Daha makul ölçüler içerisinde olabilirseniz çevrenizdeki insanlarla daha sağlıklı ilişkiler kurabilirsiniz. Aile hayatınızda her şey yolunda gidiyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
AŞK: Cana yakınsınız. Tatlı dilinizpartnerinizle küsseniz bile hemenonun gönlünü almanız için sizeavantaj sağlıyor. Böylesine güçlüsevgi bağı yaşayan sizler içinproblemler geldikleri gibigidiyorlar adeta.İŞ: Kavrama gücünüz oldukça yüksek. Sizesöylenen şeyleri bir kerede anlayabiliyor ve hızlıbir biçimde yapmanız gerekeni yapabiliyorsunuz.SAĞLIK: Birlikteliğinizdeki huzur sizin için çokönemli. Bugün huzurunuz yerinde görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Sosyal ortamlarda ve arkadaşlarla yapacağınız planlarda istediğiniz tadı bulamayabilirsiniz. Birbirine laf atan ve can yakmaya çalışanlara uymayın. Eğer akşam için planladığınız bir eğlence varsa aksaklıklara hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Zaman içersinde ulaşmayı hedeflediğiniz köşe noktalar, daha planlı bir koşuşturmacayı gerektiriyor. Kolektif çalışma yürütmek zorunda olduğunuz insanlarla aranızdaki gerilimleri bir an evvel yok etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Sevgiliniz hep yanınızda ve gelecekte de hep yanınızda olacak. İçinde olduğunuz boşluk sizi yeterince kötü etkiledi ve korkularınız hareketlerinizi bile kısıtladı. Yeni bir şeylere başlamak istiyorsunuz fakat insanların ne diyeceklerini düşünmeniz sizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Günün ilk yarısında kişisel girişimlerinizde oldukça dikkatli ve gerçekçi olmalısınız. Özellikle parasal konularda sizi sevindirecek gelişmeler olabilir. Bugün kaçınılmaz harcamalarda bulunmanız da mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Temmuz 2022)
Bu tavrınızla, ilişkinizin bitmesi halinde birinci dereceden sorumlu olacaksınız. Sevgilinizin sizinle ilgili birtakım tespitlerini kabullenmek zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed