İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Yakında tüm gerçekleri öğrenecek ve radikal kararlar alacak pozisyonda olacaksınız. Ancak, o güne kadar biraz sabır gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Çok önceden sözünü almış olduğunuz bir isteğiniz gerçekleşecek ve hedeflerinizden birine yaklaşmış olacaksınız. Rahat kişiliğinizle kapıları kolay açıyorsunuz. Biraz büyükçe hedeflerinizin olması biraz hırslı görünmenize neden olabiliyor. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Yakında sevinçli haberler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
AŞK: Bugün aşk yaşamınızıciddiye almaya başladınız.Ortalarda evlilikten söz edenlerolacaktır. Bu sözlere ılımlıyaklaşıyor gibisiniz. Flörthalindesiniz. Aşkta şansınızıkendiniz yarattınız.İŞ: Adalet ve yargı işlerinizde bir takım gelişmelerolacak. Bu arada iş bağlantılarınız iş gündeminizebomba gibi düşecek. Şanslı günlerdesiniz.SAĞLIK: Sosyal hayatınız nedeniyle alkol sorunuortaya çıkabilir. Böbrek problemleriniz artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Yakın çevrenizle olan ilişkilerinize ait olaylar, ticari meseleler ve eğitim konulu gelişmeler yaşayabilirsiniz dolunayla. İletişim konuları, aynı dilden konuşmak ve yakın gördüğünüz kişilerle uzlaşma sağlamak çaba gerektirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Çok huzurlu bir dönemde değilsiniz. Özellikle harcamalarınızı ilgilendiren konular sizi yıpratan gelişmeler gündeme gelebilir. Başkalarının imkanlarından gelebilecek destekler sizi tatmin etmekten uzak olabilir. Bu nedenle borç alacak konularınızı yeniden ele almalısınız. Tutumlu olunması gereken bu süreç riskleri artıracaktır. Yakın paylaşımlarda endişeleriniz artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Haziran 2022)
İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayacaksınız. İşinizle ilgili bazı alışverişleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Maddi konularda bütçenizi dengelemeyi çalışacaksınız ancak bugün hesapta olmayan bazı harcamalar yapabilirsiniz. Harcamalarınızı kısıtlama yoluna gitmek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Haziran 2022)
Daha dingin bir tempo içine girmenizde yarar olacak. Son günlerdeki hareketlilikler sizi yıpratmış görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed