İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Önerileriniz, davetler veya yapacağınız teklifler geri çevrilmeyecektir. Dolayısıyla, tüm sempatikliğinizi ve çekiciliğinizi kullanıp isteklerinizin gerçekleştirilmesi bekleyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerine kadar bazılarımız ufak tefek huzursuzluklar veya münakaşalar yaşamış olsa da, gün genelinde, yeni enerjiler, günün renkli, hareketli ve eğlence arayışıyla geçeceğine işaret ediyor. Aslan burcuna geçen Merkür daha esprili, dikkat çekici ve neşeli diyaloglara olanak tanıyacağı için abartmamamız koşuluyla birbirimizi etkilememiz ve memnun etmemiz daha kolay olacaktır. Güneş ve Merkür kavuşumu enerjimizi eğlenceye, aşka veya yaratıcılık gerektiren iş ve aktivitelere yönlendireceğimizin ve hatta bu alanlarda bazı olanak ve fırsatlara rastlayabileceğimizin işareti. Doğru değerlendirmek lazım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Yakın bir zamanda atacağınız bir adım, çok önemli. Sinirlerinizi geren şiddetli bir ısrar karşısında direncinizi yitirmek üzere gibisiniz. Karşınızda, sizin konuyla ilgili kararsızlık yaşadığınızdan emin biri var. Bu yüzden kırıcı olmadan ikna yolunu seçmeniz gerekiyor. Bugün ya da yarın birtakım işlerin tartışılacağı bir ev toplantısının içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2017)
AŞK: Duygusal açıdan en hassasgündesiniz. Ama gerçekle iç içedeğilsiniz. Kafanızda yarattığınızbir takım hayalleri gerçek sanarakpartnerinize karşı kırıcıoluyorsunuz. O size karşı birçokşeyi zaten kanıtladı.PARA: İş dünyasında kavgacılıkla amaçlarınızaulaşmak istiyorsunuz. Kendinizi ifade etmeninyolu bu olmamalı. Emeklerinizi yok edebilirsiniz.SAĞLIK: Sağlık sorunlarınız git gide azalıyor.Ufak ağrılarınızı kafanıza takıp sorun yaratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2017)
İlerleyen günlerde bir maddi ya da manevi paylaşım için her zamankinden fazla mücadele vermeniz gerekecek. Bu mücadeleden sonuç almanız bugünlerde ne kadar olumlu ilişkiler kuracağınız ile doğrudan orantılı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Yeniliklerin ve ani gelişmelerin getirdiği zorluklarla mücadele edeceksiniz. Kariyerde yaşanan değişim sizi daha girişken olmaya zorlayacaktır. Tamamlanması gerekli sorumluluklar ve evle ilgili sorunlar arasında sıkışabilirsiniz. Ailevi konularda bazı çatışmalardan uzak durmanız yararınıza. Aynı zamanda bazı dedikodular nedeni ile moraliniz bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ocak 2017)
İyi niyetli davranışlarınızla etrafınızdaki insanlar üzerinde olumlu etkiler bırakıyorsunuz. Sizinle iş yapanlar aldıkları sonuçlardan çok memnunlar. yalnız resmi işlerde biraz daha titiz olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Paranın kontrolünde ve denetiminde bir uzman yetkinliği sergiliyorsunuz. Yaşamı birlikte paylaştığınız bireylerin gereksiz harcamalarını yok edemeyecek, asgariye indirmekle yetinmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ocak 2017)
Hayati önem taşıdığını düşündüğünüz birtakım projeleriniz, yeniden gözden geçirilmeyi gerektiriyor. Parasal sıkışıklıklara elverişli bazı yenilenme niyetlerinizi ertelemenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed