İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Ekim 2013)
Bazı konuları zorlamanız, taleplerde bulunmanız veya ısrarcı olmanız kendinizi de zor duruma düşürmenize neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Ekim 2013)
Hangi cinsiyetten olursanız olun bu günlerde unutkanlıktan dolayı başınız ağrıyabilir aman dikkat. Bazı yüklerden kurtulmanız gerekiyor. Yine bu aralar bazı sebepsiz sıkıntı ve bunalımlara da açıksınız. Kararsızlığınız yaşadığınız olumsuzlukardan kısa sürede kurtulmanızı engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Ekim 2013)
AŞK: Aşk konusundakihareketleriniz çoğu zaman ahlakikurallara uygun. Ancak en ufakkederinizde bile partnerinizdensinirinizi çıkarıyorsunuz adeta.Gayet mutlu giden ilişkinizibozmamaya çabalayın.PARA: İleriye yönelik planlarınız tutacak. Dışülkelerle yapmış olduğunuz anlaşmalar ticarihayatınıza hareket katacak.SAĞLIK: Kan şekeriniz her an yükselebilir. Sıvıtüketimini bugün azaltmış görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Ekim 2013)
Ön planda olup yeteneklerinizi, insanlar üzerindeki etkinizi kanıtlamak isteği duyabilirsiniz. Kabullenilmek zor bile olsa yapabileceklerinizi görmek için iyi bir fırsat olabilir bu deneyim. Özünüzden tavizler vermemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Ekim 2013)
Gündeminize değişik öncelikler doldurmakta. Ertelenen eve ait sorunları aşabilir, yeniden harekete geçeceğiniz zamanlara yönelebilirsiniz. En çok huzursuzluk yaratan evde yapılması gereken işleri toparlamak için sakin olmakta yarar var. Evle işin bir arada ilerleyeceği bu günlerde ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek, sağduyulu adımlar atmak gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Ekim 2013)
Ticari bağlantılarınızın sonuçlarını almakta güçlük çekebilirsiniz. İş yaşamınızdaki sıkı çalışmalarınız size maddi başarıyı beraberinde getirebilir fakat evinizde işiniz yüzünden huzursuzluk yaşayabilirsiniz. İşlerinizi alışılmamış yöntemlerle halledebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Ekim 2013)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Ekim 2013)
Parasal konularda meydana gelen yenilikler huzurunuzu kaçırırken, daha aktif davranmanızı da gerektiriyor. Aşırılıklardan uzak durmalısınız. Daha hareketli davranmalıyım diye düşünürken kontrol edemeyeceğiniz risklerden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Ekim 2013)
Yakın çevreyle olan ilişkilerde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Maddi konulara özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142027 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed