İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Yönünüzü ve bir sonraki adımınızı ilgilendiren planlarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz. Yüksek enerjiniz ve iyimserliğiniz ilerlemenizi hızlandıracaktır. Düğmeye bir an önce basın ki, geride kalmayın! Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Çabuk sonuca ulaşıyorsunuz. Sonuca götüren ön hazırlıklardaki becerileriniz, iddialı karakterinizden kaynaklanıyor. Bu da bazı durumlarda, insanlarda sizinle yarışma ihtiyacı doğurabiliyor. Seçiciliğiniz, düzgün dostluklar kurmanızı sağlıyor. Fakat sürekli sınama huyunuz, kurduğunuz dostluklarda bunaltıcı bir özellik olarak ortaya çıkabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Sıcak ve hayat dolusunuz.Beğenilen kişilerarasındasınız. Karşı cinsinçok çabuk dikkatini çekerekyeni aşk teklifleri alabilirsiniz.Bugün iş arkadaşlarınızlabazı sorunlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Yollarda geçireceğiniz zaman günün ilk saatlerinde istediğiniz hızda akmayabilir bugün. Özellikle bir yere yetişecekseniz, hele ki bir de ilk kez gittiğiniz bir yolsa mutlaka öncesinde tüm ihtimalleri dikkate almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Hayatınıza giren yenilikler aynı zamanda farklı konulara olan ilginizi büyütüyor. Hayat felsefenizi kurmak ve başkalarının deneyimlerinden yeni fikirler kazanmak adına olumlu bir dönemdesiniz. Eğitim hayatınızı içine alan girişimler bu günlerde hız kazanacak. Kişisel gelişiminize yaptığınız yatırımlar iş hayatında dikkat çekeceğiniz imkanlar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Karşılığını yeterince göremediğiniz iş yoğunluğunuzun, genel yorgunluğunuz ve moralsizliğinizdeki belirleyiciliği oldukça fazla. Dönem dönem içinizi dolduran isteksizliğin, temelindeki nedenlerle ilgili yanılgılarınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Aşk hayatınız mükemmel. Çekiciliğinizin arttığı bir dönemde olduğunuzu siz de fark ediyorsunuz. Çevrenizin ilgisi size bunu sık sık hatırlatıyor. Yeni insanlarla tanışıp hoş maceralar yaşayabilirsiniz. Çalıştığınız konuyla ilgili olarak yaratıcılığınızın belli koşullarla engellenmesi, sizde karamsarlığa yol açıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Para ateş gibi elinizi yakıyor sanki. Harcamalarınız almış başını gitmiş. Bir aile büyüğünden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Artık sorumluluk sahibi olmanın zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mayıs 2023)
Bugün har anlamda umutlar ve sevinçler yaşayabileceğiniz bir gün. Yeterince değerlendirmeyi bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed