İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Ağustos 2013)
Bazı konularda ilerlemek ya da istediğinizi elde etmek için başkalarının sizi davet etmesini beklemek ya da olan biteni izlemek yerine daha katılımcı ya da girişimci olmanız gerekiyor. TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: Yapmayı çok istediğimiz bir şeyin ya da şeylerin altyapısının hazır olmadığını fark edebileceğiniz bir gün. Bu durumu görmezden gelerek hareket etmek, kredisi çıkmamasına rağmen uzun zamandır almayı istediğimiz bir evin yüklü miktarda peşinatını ödememiz benzeri anlamsız ve zararı bize dokunabilecek durumlara neden olabilir. Dolayısıyla biraz sabırlı olmak gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Ağustos 2013)
Yakın ilişkilerinizdeki sorunlu insanlarla kesmeyi düşündüğünüz alışverişlerde, doğru hesaplar içinde olmaya çalışmalısınız. Bazı kayıplarınızın geri dönüşü olmayabilir. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var. Bu kısa yolculukta daha önceden belirlemiş olduğunuz konularda, sizi birtakım sürprizler bekliyor. Eski dostlarla ortak hayal kırıklıkları içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Ağustos 2013)
AŞK: Aşk hayatınızdaki sır kalmışbazı olaylar açığa çıkabilir.Partnerinizle geçmişhesaplaşmaları yapacağınızgünler. Bu yüzleşmelerden kârlıçıkacaksınız.PARA: Yönetilmek hoşunuzagitmiyor ama patronunuz tabiki sizi yönetmeyeçalışıyor. Özgürlüğünüze düşkünlüğünüzü sınırlayın.SAĞLIK: Olumsuz duygulardan kurtulmanın tamzamanı. Kendinizle ilgili düşüncelerinizi gözdengeçirin ve daha pozitif düşünmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Ağustos 2013)
Bugün farklı bir şeyler yapma ihtiyacınız yüksek olacak. Ancak bu konuda harekete geçip gerçekten ihtiyacınız olan değişimlere ait ufak da olsa bir adım atamazsanız çevrenize karşı olumsuz bir imaj yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Ağustos 2013)
Yenilikçi ve değişime açık etkilerle öne çıkıyorsunuz. Aradığınız heyecan yeni bir eğitim dalı olabilir, kendinizi yenileyeceğiniz konularda harekete geçebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı bilgi alışverişi, iletişim ve yolculuklar ön planda görünmekte. Deneyimlerinizi artırdığınız, iş hayatına yatırım yaptığınız bu dönem ilerisi için önemli hazırlıklar yapabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Ağustos 2013)
Geçmiş hatalarınızdan çıkardığınız dersleri iyi değerlendirmelisiniz. İlişkilerdeki ayrıntılara bu kez fazla takılmamaya bakın. Kolay, kolay gerginlik yaşamayacağınız bir iş hayatı içinde olmanız bir şans.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Ağustos 2013)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Ağustos 2013)
Sağlam olduğunu düşündüğünüz duyumları yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz olacak. Bu sevincin arkasında barındıracağınız birtakım kaygıları gizli tutmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Ağustos 2013)
Rahatsızlık duyduğunuz konulara gösterdiğiniz tepki, bazen bir şeyleri düzeltmek yerine tırmandırmaya yol açıyor. Daha nezaketli tavırlarla anlatmaya çalışacağınız sıkıntılarınız, çok daha kolay anlaşılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142292 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed