İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Gerekeni yapmaktan çekinmemelisiniz. Herşeyi başarabilecek ve elde edebilecek güçtesiniz. Bugün gerekeni yapmaya muaffak olursanız ilersi için düşünecek birşey kalmaz. Süratli gelişmelere ayak uydurmakta zorluk çekebilirsiniz fakat elinizden gelen gayreti ortaya koyduğunuz takdirde açığınızı kolayca kapatabilirsiniz. Siz bir erkekseniz duygusal maceralar yüzünden aşırı harcama yapma meylindesiniz. İnsanlara ve olaylara yeni ve olumlu bakış açılarıyla bakmaya eğilimlisiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun canınızı sıkmış olan bir durumun intikamını alma fırsatıyla karşılaşacaksınız. Bu günlerde mikrobik hastalıklara açıksınız. İnsanlarla fazla yakın ilişkilerde bulunaktan kaçının. Beklemediğiniz bir anda harakete geçmek ve aşırı aktivite göstermek zorunda kalabilirsiniz. Fiziksel olarak son derece güçlü ve aktif olmakla beraber zihinsel olarak dikkat dağınıklığı içindesiniz. Ufak şeyler üzerine dikkatinizi odaklayabilirseniz saklanmak istenen bazı konuların farkına varabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Biraz kaba, nezaketsiz bulduğunuz biriyle bugün gereksiz bir tartışmaya girecek ve canınızı sıkacaksınız. İnsanların ölçüsüz, hoyratça davranışları sizi fazlasıyla geriyor. Birçokları gibi görmezden gelemiyor, tavırsız kalamıyorsunuz. Akşam sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak istiyorsunuz. Buna ihtiyacınız var. Onlarla bir şeyleri paylaşmak niyetindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Kartınız Dönüş... İşyerinizdeki sorunları büyütmeyin. Üstlerinizin göz hapsindesiniz. Maddi çıkarlarınızı düşündüğünüzde zaferin sizin olacağından emin olunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Sorumluluklarınızı yerine getirirken huzursuzluk çıkaran değil de var olanı dindiren bir tavır takınmanız size değer kazandıracak bugün. Uzun vadeli olabilecek atılımların kararını verirken temkinli olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Geleceğe dair umutlarınızı koruyorsunuz. Sosyal sorumluluk projelerinde görevler üstlenebilirsiniz. Ayrıca işe dair yeni girişimleriniz olabilir. Ancak destek bulmak biraz zaman alabilir. Sabırlı olmanız gereken durumlar var. Gün içinde arkadaşlarınızla bir araya gelme ve ortak uğraşlarda bulunma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Ufak, tefek aksamalar göz korkutacak boyutlarda görünmüyor.Destek arayışlarınız, bugünlerde yüzünüzü güldürebilir. Güçlü bir görünümünüz var. Bunu zedeleyecek davranışlardan kaçınıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Kendinizi çok kararsız hissedeceğiniz bir gün. Karamsar düşünceleriniz yanlış adımlar atmanıza sebep olabilir. Olaylara fazla duygusal yaklaşmaktan kaçınıp kendinize özgürlük tanımalısınız. İş hayatında lider ruhunuz nedeniyle hep yöneten konumunda olmak istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Ödemeleriniz sizi bunaltıyor. Toparlanma kararınız burada çok işe yarayacak .Bu bir hafta içinde yüklü bir harcamaya teşvik edileceksiniz. Yapmayın.Ödemelerinize öncelik vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ağustos 2022)
Bir arkadaşınızın beğenmediğiniz bir özelliğiyle çok uğraşıyorsunuz. Onun değişmesi için uyarıyorsunuz. Bugün bu konuyu açmamaya çalışın. Patlamaya hazır gibi gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed