İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Ortaya çıkan bazı durumlar veya sorunlar belli plan veya düzenlemelerde belli uyarlamalar yapılmasını gerektirebilir. Bu tür bir durum söz konusu olursa bir an önce harekete geçmenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Hayata bakışınız, çevrenizdeki insanları hayatın hoş yanlarını görmeye zorluyor. Dünden bugüne sarkmış sorunlar sizi herkes kadar etkilemiyor. Aileden birinin, bir alım işinde size ihtiyacı olacak. Hafta içinde biraz bu işe koşturabilirsiniz. Çelişik davranışlarınızın albenisi, bu davranışları belli sınırlara da tutmanıza engel olmamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Dertleşme ihtiyacı duyduğunuz kişilerden uzakta kalmak sizi mutsuz ediyor. Dostlarınız aslında sizi her zaman arayıp soruyor. Onları ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Bir rahatsızlığınız varsa, yok saymak yerine “bu konuda ne yapmam gerekiyor” demelisiniz. Uzmana danışmak, tedavi almak için elverişli günlerdesiniz. Üzerinde çalıştığınız bir iş varsa faz-la mesai yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Gelecekle ilgili umut dolu ve enerjik bir gününüzdesiniz. Sosyal konularda da oldukça aktif olabileceksiniz. Ancak gün içinde planlarınız istediğiniz hızda gitmeyebilir. Ertelenmeler ve sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Umutsuzluğa kapılmayın. İşle ilgili bazı destekler alabilirsiniz. Dahası gecikmeli de olsa işten gelen kazançlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Aralık 2021)
İş yaşamınızda yoğun bir gün geçireceksiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını işinizle ilgili alanlara kanalize etmeyi başaracaksınız. Geleceğinize ilişkin planlarınızı yeniden değerlendireceğiniz ve beklentilerinizi gözden geçireceğiniz bir gündesiniz. İki farklı konu gündeminizi oluşturacaktır ve bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizi çevrenizdeki insanlara olumlu olarak anlatabileceksiniz. Bir süreden beri planladığınız bir olayı gerçekleştirmek için atılımlar yapmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Aşk yaşamınızda bu kez mantık hesaplarından uzak durmanız gerekiyor. Bu konularda kendinizi engelleme huyunuz, yine zarar verebilir. Kendinize yetebiliyorsunuz, ama üzerinizdeki kaçınılmaz sorumluluklar sıkıntı yaşamanıza neden oluyor. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Bu sıralar sizden büyük miktarlarda para çıkışına yol açabilecek tekliflerden uzak durmalısınız. Para sıkışıklığınızda, kısa vadede kayda değer değişmeler söz konusu değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Aralık 2021)
Müdahalenizin önündeki barikatı göremiyorsunuz. İki arkadaşınızın özel ilişkisine karışırken, ilişkinin türünü gözden kaçırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed