İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2022)
Geçmişte yararınız olmuş kişilerle yeni iş birlikleri veya anlaşmalar söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Kasım 2022)
Tartışmaları tırmandırma huyunuz var. Sempatikliğiniz sorun çıkmasını önlüyor. Ama, tartışmaktan kaçınılan biri olmaktan kurtulamıyorsunuz. Her anlamda yeniliğe çok hazırsınız. Yeni olduğu için daha değersiz bir şeyi tercih edebiliyorsunuz. Ölçülü mesafeli ilişkiler size göre değil. İnsanlarla dokunmadan konuşamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2022)
Farklı konuları bir arada kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bugün çeşitli konular karmaşık şekilde karşınıza çıkabilir. Güçlü kişiliğiniz sayesinde birçok sorunu ve olayı mıknatıs gibi çekiyorsunuz. Ama olayların üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2022)
Eğer bir kazancın paylaşılması gündeme gelecekse bu konuda aktif bir rol alabilirsiniz. Tam olarak adil bir yaklaşımla mevki ve göreve bakmaksızın kim ne kadar emek koyduysa karşılığını alıyor olması çok önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2022)
Çalışma temponuz ve bitmesi gereken işler sizi yormakta. Özellikle bu günden itibaren yeni sorumluluklar ve tutku ile sarılmanız gereken konular öne çıkacak. Bu sıkı tempo esnasında işlerinizi iyi planlamalısınız. Uzunca bir süre yeni organizasyonların sizin sorumluluğunuzda olması gerekebilir. Gün ortasından sonra ilişkiler ve yakın arkadaşlıklar hayatınıza pozitif paylaşımlar getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Kasım 2022)
İş hayatınızla aranızda bir kopukluk var. Bugün de yine bir gönülsüzlük sergiliyorsunuz. Yeteneklerinizin, iş tecrübenizin size sağladığı krediyi bu kadar cömertçe harcamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Kasım 2022)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Kasım 2022)
Bugün para konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir yakınınızdan istediğiniz maddi yardımı alabilirsiniz. Bugün kendiniz ya da sevdikleriniz için ufak alışverişler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Kasım 2022)
Yakınlarınızın destek tekliflerini geri çevirmemelisiniz. Geçmişle hesaplaşmak sizi yorabilir. Tek başınıza altından kalkmanız zor gözüküyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed