İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Ofis ve çalışma ortamınızdaki arkadaşlarınızla aranızda kuvvetli bir bağ oluşabilir, takım çalışması sayesinde birçok zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Çalışma ortamınız size her zamankinden daha fazla huzur verecektir. Bu anlamda iş hayatınızdaki bazı pürüzleri rahatlıkla giderebilir, her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Hayatın her alanındaki uyum başarıyı da beraberinde getirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Yakın bir zamanda bazı küçük problemlerinize çare olabilecek çok somut öneriler gelebilir ve son zamanlardaki karamsarlığınızı atabilirsiniz. Uzun bir süredir beklemede olduğunuz bir haber, şu sıralar kapınızda. Pek olanaklı olmayan projelerle yaşamınızı güçleştirmekten vazgeçip küçük tatminlerle mutlu olma çabalarına gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
AŞK: İçinizden geldiği gibidavranıp, istediğiniz gibikonuşmak istiyorsunuz. Bugünpartnerinizle böylece neşeliolmayı başardınız. Gün içinderomantik bir yemek yiyereksıkıntılardan uzak duracaksınız.İŞ: Alın terinizle kazandığınız paradan şüpheedecek kadar duygusalsınız. İş yerinizde ki birçokinsan size saygı duyuyor. Yeni başlangıçlar yapın.SAĞLIK: Güçlü olmanıza rağmen kendinizi yetersizhissediyorsunuz. Depresyona girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Teknolojik konular, iletişim ve ulaşım gibi durumlar gündeminizde olabilir. Özellikle insanların topluca duymasını ya da görmesini istediğiniz bir bilgi varsa bugün bu konuda işler her zamankinden daha akıcı ilerleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Hayata bakış açınız genişlemekte. Yeni düşünceler ve bilgiler ışığında yol alabilir, başkalarından destek bulabilirsiniz. En çok entelektüel çalışmalarınız yenilikleri içine alacak şekilde gelişmeye başlıyor. Bu nedenle aradığınız yenilikleri hayata geçirme şansınız olabilir. Değişik kişilerin fikirlerinden etkilenmeniz sizi yeni konulara yöneltecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Yanlış kişilere yanlış tepkiler verebiliyorsunuz. Size bağlanan umutları boşa çıkarmamalısınız. Üstesinden kolayca gelebileceğiniz işleri bile, bu yüzden birer problem gibi görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
İş yerinde kendinizi korumanız gereken bir problemde, işin içine çekiliyorsunuz. Size ait olduğu iddia edilen sorumlulukların çoğu size ait değil. Bugün, her zaman yaptığınız gibi çevrenizdeki insanlarla didişmekten vazgeçin. Sizin bu tavrınız herkesi çileden çıkarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Bir araya getirdiğiniz topluca parayı kullanacak yer arıyorsunuz. Bir sonuca bağlayabilirseniz, ucunda refah görünüyor. Birkaç arkadaş bir para konuşması içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Mayıs 2022)
Yakın ilişkilerinizde ve atacağınız adımlarda önemli gelişmeler söz konusu. Duygusal tepkiler vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed