İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Şubat 2012)
Bugün işinizde daha akılcı organizasyon kararları alabilir ve evinizde çalışma yoluna gidebilirsiniz. Ancak alacağınız kararlarda çok acele etmeyin ve söylediklerinize biraz daha dikkat edin. Dostlarınızla ilişkilerinizde çok olumlu bir gün geçireceksiniz ve onlarla birlikte yeni idealleri gerçekleştirme yolundaki güzel hayalleri paylaşacaksınız. Zekice fikirlerinizle onları yönlendirecek ve lider konumundaki kişi de siz olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Şubat 2012)
Genel olarak rahat etkiler altında olacağınız ve beklediğiniz gelişmelerle doğru orantılı olaylar yaşayacağınız bir gündesiniz. Olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz. Çevrenizde sizin dışınızda gelişen bazı olayları kontrol altına almayı başaracaksınız. Canlı ve zinde bir gün geçireceksiniz. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızda mantığınızla duygularınız dengeli olarak etkili olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Şubat 2012)
ONU HUZURSUZ ETMEYİNAŞK: Israrcı tavırlarınız sizi eleverebilir. Endişe ve korkutaşıdığınızı belli etmemelisiniz.Onu da huzursuz etmenizin birmanası yok. Özellikle evliolanların bugün içindekikıskançlık duyguları belirgin.İŞ: İşinizde çok dikkatli davranmıyor ve bugün çoksık zamanlama hatası yapıyorsunuz. Üstleriniz bukonuda endişelerini belirtmek istemese de sizleranlamalısınız. İhtiyaçlarınızın artıyor.SAĞLIK: Aceleciliğiniz sizi zora sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Şubat 2012)
Kendinize ait düşüncelerinizi değer verin. Hiç kimsenin üzerinizde hakimiyet kurmasına izin vermeyin. Bunun yaratacağı gerginliklerin bilincinde olun. Duygularınızı işinize yansıtmamanız gerektiğini unutmayın. Bugün hassas ve duyarlı olabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Şubat 2012)
Sizi iyimser kılan pek çok neden hayatınıza girmekte. Yeni kişiler ve farklı konularla ilgili temaslar gündeminizi dolduracak. Hayat felsefenizi yenilemek açısından fırsatları kullanmalı, kararlarınızı netleştirmelisiniz. Akademik alanda aldığınız sorumluluklar ise önünüzdeki dönem sizi harekete geçirecek. Şimdiden planlarınızı şekillendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Şubat 2012)
İş yaşamınızda son derece doğru kararlar alacağınız ve bunları kısa bir sürede uygulamaya çalışacağınız bir gündesiniz. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Çevrenizdeki insanların fikirlerini dinleyecek ama kendi fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Bir çok kişiyle sizin için verimli olacak diyaloglar kuracaksınız bu beraberine iş yaşamında bir hareketi getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Para Durumu (20 Şubat 2012)
Bugün alışveriş yapmak için olumlu etkiler altında olacaksınız ve bir süreden beri istediğiniz şeyleri bugün satın alabilirsiniz. Ancak harcamalarınızda ölçülü olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Şubat 2012)
Duygularınız olumlu ve kendinizi duygusal açıdan iyi hissediyorsunuz. Günü bir çok açıdan olumlu olarak değerlendirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142292 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed