İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Eşinizle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıklarda karşılıklı bir anlayışsızlık ikiniz için de son derece kırıcı bir hava yaratacaktır. Onun duygularını anlamaya, size ters gelen yanları varsa ortak bir nokta bulmaya çalışmalısınız. Özellikle aranızda sorun haline gelebilecek meseleleri herhangi bir şekilde gündeme getirmemelisiniz. Birlikte olduğunuz kimseye iyi duygularla bile yaklaşsanız farkında olmadan aşırı zorlayıcı ya da kırıcı tutumlara girebilir sonrada onun neden soğuklaştığını anlamayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Önümüzdeki günler içinde sizi harekete geçirecek heyecan verici bilgiler edinebilirsiniz. Aile içindeki esenliği problemleriyle azaltan bir yakınınızın bunalımlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Hayat karşısında sıkı duruyor, etrafınızda insanları olumsuz etkileyen sorunların, abartı bir duygusallıkla ele alındığını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Sorun yaşadığınız insanlaraderdinizi sabırlaanlatmalısınız sinirle değil.Sinirle attığınız heradımın bedelini sonra sizödüyorsunuz unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Bugün heyecanlı ve riskli şeyler sizi kendine çekecek. Normalde almayacağınız risklere gözü kapalı atlama eğilimindesiniz. Ancak bunu kontrol etmeniz iyi olur. Aşk konusu da bugün gerilimi yüksek mevzulardan biri olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
İş hayatında gözler üzerinizde. Kariyerde elde ettiğiniz başarılara yenilerini ekleme şansınız var. Toplumun dikkatini çekecek oranda adımlar atılabilir. Ancak uzun vadeli hedefleriniz konusunda kafa karışıklığı söz konusu. Şimdilik çift durumlarını getireceği sonuçları dikkate almalısınız. Daha stratejik çalışmalarla önünüzü açacak etkiler yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Kasım 2021)
İş yaşamınızda karamsarlıktan vazgeçmelisiniz. Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek teklifler bekliyor. Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz. Beklemediğiniz ilginç gelişmeler, ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanıza yol açacak. Son zamanlarda işlere yoğunlaşmakta güçlükler çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Kasım 2021)
Bugün maddi konumunuzu etkileyecek önemli bir iş konusunda sorumluluk almanız gerekebilir. Bu durum çok olumlu gözükse de sizi umduğunuzdan fazla baskı altında bırakması mümkün. Yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman sayılmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Kasım 2021)
İkili bir ilişkide zarar görebilirsiniz. Adımlarınızı sağlam atmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed