İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Eğer bekarsanız bugün sizi tatlı sürprizler bekliyor. Hiç ummadığınız bir yerde hayatınızda önemli bir yer tutacak kişiyle karşılaşabilirsiniz. Ancak evliler kötü bir sürpriz yaşayabilir. Çünkü evli ikizlerin eşleriyle ilişkilerinde biraz gerginlik gözüküyor. Ancak bu gerginlik kritik bir noktaya ulaşmayacak merak etmeyin. Kendinizi olağanüstü dinamik ve enerji yüklü hissedebilirsiniz. Bu enerjinizi doğru yönde değerlendirin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Önce karar veriyor, ardından doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bugün yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterecek. Bugün yine Cuma heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilden önceki son gün her hafta içinizi şenlendiriyor. Sizin sorumluluğunuzda olan bir yakınınızın bazı sorumsuz davranışları siz yıldırıyor. Önümüzdeki günlerde bir üzüntünüz olacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
AŞK: Partnerinizinromantik istekleri yerigeldiğinde sizi bunaltabilir.Fakat eğer ona bunu buşekilde ifade edersenizkalbini kıracağınızı dabiliyorsunuz.PARA: Hızla yapılacak olan iş anlaşmalarısizi biraz yorabilir fakat günü mutlutamamlamanızı sağlayacak.SAĞLIK: Kilo vereceğim diye kalkıştığınızdiyetler bugün tansiyonunuzu düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişki beklediğinizden daha farklı gelişebilir. Biraz daha olumlu ve iyi niyetli olmalısınız. İş arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir toplantıdan çıkan kararlar iş hayatınızın daha iyi bir noktaya gelmesinde önemli bir etken olacak. Bu firsatı değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Ruhsal anlamda kendinizi rahat hissediyorsunuz. Bulunduğunuz sohbetlerde de bu açıdan sizi doyuracak konular açılabilir. Ayrıca ruhsal anlamda size rehberlik yapabilecek kişilerle tanışabilirsiniz. Bugünkü farklı havanız yakınlarınız tarafından da farkedilecek. İlginizi çeken konulardaki kurslara ve seminerlere katılarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Çok daha huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlayacak belirtiler görünüyor. İş yaşantınızdaki sorunlu birtakım ilişkileri sabrınızla yavaş, yavaş istediğiniz şekle sokuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Sevgilinizle ilgili öğreneceğiniz bazı sırlar nedeniyle karamsarlığa kapılabilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden tepki vermeyin. Fakat az kaldı, yakında onunla bağlarınızı kopartacaksınız. Performansınızı korumaya devam ederseniz, iş ortamında keyifli saatler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Kasım 2022)
Hesaplı yaşıyorsunuz. Ama hesabınızı pek bilemediğinizden hep içerdesiniz. Bu günlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, Bazı açıklarınızı kapatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Kasım 2022)
İnişli çıkışlı bir hayatınız var ve bu sizi zihinsel anlamda çok yıpratıyor. Bu duruma el koymalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed