İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Bütün enerji ve aktiviteniz iş ve para konularına odaklanmıştır yani bu ara aşk yapamıyorsunuz. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Buna karşın yine de bazı olumsuz durumların ortadan kalkması size hırs aşılayacaktır. Ciddi olursanız, yaşamınıza yön verdiğiniz bir dönemdesiniz bu dönemden sonra daha sağlam ve sistemli ilerliyebilme imkanına sahip olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek. Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya ilgisiz gibi görünmeye çalışıyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi eliniz kolunuz bağlı olarak uzaktan izlemenize neden oluyor. Halbuki işin içinde olmanız yönünde de bir sürü eleştiri alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Jüpiter oldukça harekete geçiyor ve şans yönünüz bir hayli açılıyor. Bunu değerlendirmekte gecikmeyeceksiniz. Sizin için bugün neşe ve sağlık demek. Ancak fazla abartılı eğlence hayatı yaşamaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2022)
İçinde bulunduğunuzu durumun çözüme ihtiyaç duyulan noktalarına yabancı insanları çok fazla karıştırmayın. Bugün en akılcı çözümleri kendi kendinize ya da en fazla sizi her halinizle bilen insanlarla birlikteyken bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Ay burcunuzda size keyifli zamanlar getiriyor. Kendinizi iyimser duygulara bıraktığınız, yeni girişimlerinizi başarıyla yönettiğiniz görünüyor. İş hayatında daha verimli olacağınız, yaratıcı yanlarınızı öne çıkaracağınız sorumluluklar da var. Bu günlerde mesleki alanda yenilenmeler, kapasitenizi rahat kullanacağınız olanakları değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Gerginliklerden uzak iş ortamınız, iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı gösteriyor. Geçmiş problemlerdeki bir kısım hatalarınız, iş ilişkilerinizde daha bir özenli olmanızı sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Kazancınız, tasarruf düşüncelerinizi havada bırakıyor. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bugünlerde bir satış işinden haberdar edileceksiniz. Sizi çok ilgilendirecek, ama iz sürüp işi takip etmeniz gerekli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2022)
Bazı arkadaş ilişkilerinizde beklenildiği kadar vefalı davranmadığınız düşünülüyor. Sizden duyarlılık beklenen konularda harekete geçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed