İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Eylül 2013)
Planlarınızı yürürlüğe koymanız gereken günlerdesiniz. Evinizde yapacağınız değişiklikler yaşam kalitenizi arttırmanıza da yardım edebilir. Ancak, bütçenizi aşma riskiniz var, dikkat!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Eylül 2013)
Uzaktaki bir arkadaşınıza size bir konuda yardımcı olması için umut bağlamışsınız. Belki bu umudu kendiniz yaratsanız daha iyi olur. Sonuçta her olanağa sahipsiniz ama bunları kullanmayı bilmiyorsunuz. Bugün duygusal anlamda bazı iniş çıkışlar yaşabilir ve kendinizi zaman zaman mutsuz hissedebilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Eylül 2013)
İnsanlara isteklerinizi yaptırmak konusunda oldukça başarılısınız. Bugün duygusal isteklerinize çok kolay karşılık bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Eylül 2013)
Yeni iş bağlantısı fırsatları çıkabilir karşınıza bugünlerde. Anlaşmanın içinde çok fazla kural ve detay var gibi görünebilir. Bu sizi yıldırmasın. Sonucunu hemen alamasanız da cesur ve kararlı hamleler yapmak gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Eylül 2013)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Eylül 2013)
İş yaşamınızda yoğunlaşmanın artacağı ve üzerinize yeni sorumluluklar alabileceğiniz bir gündesiniz. Eski işlerinize davam ettiğiniz gibi yeni konularda da girişimlerde de bulunacaksınız. Karşınıza çıkabilecek küçük sorunları gözünüzde çok fazla büyütmemeye çalışmalısınız. Yöneticilik yetenekleriniz artıyor ve otoriter tutumlarla çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Eylül 2013)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Eylül 2013)
Maddi konularda çok net düşünecek ve sağlam yatırımları planlayacaksınız. Kariyerinizin sizin için önem kazanması ve mesleki konulara yoğunlaşmanız maddi konuları ikinci plana atmanıza yol açabilir. Bugün yeni yatırımlarda çok elinizdeki kaynakları verimli olarak kullanmaya çalışmalısnız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Eylül 2013)
İşinizle ilgili sorumluluklarınızın artması ailenizi yada kendinizi ihmal etmenize yol açabilecektir. Daha çok kişisel çabalarınızla başarıya ulaşma şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142001 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed