İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Hafta boyunca yoğun bir şekilde çalışmanız ve yaşadığınız stresler bugün yerini rahatlama ve dinlenmeye bırakıyor. Kendinizi rahat hissettirecek, motivasyonunuzu yükseltecek, ruhunuzu tüm karanlıklardan arındıracak planlar yapmalı ve yaşamın her daim çalışma temposu içinde geçirilemeyecegini anlamalısınız. Bu tempo içinde ruhunuza yeteri kadar zaman ayırmanız takdirde hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınız bozulacak ve kendinizi ne kadar çalışsanız da mutsuz hissedeceksiniz. Bu nedenle her iki yönden de rahatlamanın yollarını aramalı ve kendi hayatınızı dengede tutmasını bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Aile bağlarınızdaki zaaflı yaklaşımları bugünlerde daha çarpıcı örneklerle gözlemleyebilirsiniz. Bu konudaki öykünmeleriniz, daha düşkün, sıcak davranışlarla ortadan kalkacak. Güvendiğiniz bir ilişkiniz, karşılıklı sübjektif değerlendirmelerle bir çıkar ilişkisi haline geliyor. Bunun düzelmesiyle ilgili karşı tarafın yapabileceği şeyler, sizinkinden fazla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2022)
AŞK: Partneriniz sizinle beraberolduğu zaman ortam boğucu değilama ezici geliyor. Sürekli onutenkit etmeniz gönül kırgınlığıyaratıyor. Sevginizdehiç şüphe yok ama böyledavranamazsınız.İŞ: Birilerini bulduğunuzda ilk işiniz nasihatetmek. Bu arada başkalarını yanlış yönlendirebilirkâr yapayım derken zarar edebilirsiniz.SAĞLIK: Sürekli öksürmeniz üşüttüğünüzügösteriyor. Terli bir şekilde rüzgarda kaldınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Geleceğinizi ilgilendiren her konuda yaşınızdan daha olgun tavırlar içinde olabilirsiniz. İnsanlar size baktığında ne kadar güvenilir ve sorumluluklarına sahip biri olduğunuzu anlayabilir. Aşkta ayrılık görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Kendi içinize dönme eğilimine girebilir ve hayatınızla ilgili kendinize saklayacağınız planlar yapabilirsiniz. Genelde düşüncelerinizi ve planlarınızı kendinize saklama eğilimine gireceksiniz. Düşüncelerinizde her zamankinden fazla yoğunlaşıyorsunuz ancak gereksiz bazı detaylar sizi çok uğraştırabilir. İşinizle ilgili olarak karamsar düşünceler içine girebilirsiniz ve geleceğinize ilişkin kaygılar yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda duygusal nedenlerden dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz ve rutin işlerinizde çeşitli sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Kariyer sizin hayatınızda son derece önemli bir yere sahip. Ancak ufak tefek başarısızlıkları herkes gibi siz de yaşayabileceğinizi kabul etmelisiniz. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul etmeniz gerekiyor. Mesleki problemlerinizi birlikte olduğunuz kişiyle de paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Para durumunuza ilişkin bugün bir haber alacaksınız ve ani kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Her ne kadar bu kararı vermek için az zamanınız olsa da dikkatli düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Haziran 2022)
Bugün yorgunluktan kaynaklanan gerginliğinizi yakın çevrenizdeki insanlardan uzak tutmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed