İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Dış görünüşünüze ve insanlarla ilişkilerinize daha fazla dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Açık ve dürüst yaklaşımlar kuvvetli ilişkiler geliştirmenizi sağlayabilir. Aklınızı, ruhunuzu ve fiziksel sağlığınızı güçlendirici aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İnsanlarla interaktif ilişkiler kurabileceğimiz, bazı değişiklikler yapabileceğimiz ve değişikliklere ayak uydurmak durumunda kalabileceğimiz bir gün. Zihnimiz açık, planlarımızı ve fikirlerimizi başkalarıyla paylaşabiliriz. Maddi konulara da eğilmek gerekebilir. Sosyal hayatımızın veya aşk hayatımızın yenilendiği ya da canlandığı bir haftadayız türlü hoşluklara açığız. Arkadan yapılan konuşmalar veya kulağa gelen haberler karşısında etik bir duruş sergilemeli. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Günün ilerleyen saatlerinde önlemeye çalışacağınız bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Meraklı kişiliğinizle yine bir şeylerin peşine düşeceksiniz. Yakınlarınızla birlikte önümüzdeki günlerde eğlenceli bir kalabalığınız var, sizi biraz masrafa sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Eskilere karşı oldukça tutucu ve koruyucu olduğunuz bu günlerde sanki insanlar sizinle zıtlaşıyor. Siz ise tutuculuğunuzdan asla ödün vermiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Çoktandır biriken sorunlarınız yüzünden gerilen sinirlerinizi bir şekilde deşarj etmeyi deneyin. Umutsuzluk size hiç yakışmıyor. Üstünlüklerinizi görüp bunu mesleğinizde göstermenin tam zamanı. Yeni projeniz üzerindeki titiz çalışmanızı sürdürün. Beklediğiniz müjdeli haber biraz gecikebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Tek başına olmadığınız bu dönem başka paylaşımlar içindesiniz. Yeni ortaklıkların getireceği fırsatlar bu günlerde hızlanabilir. Aynı zamanda içinde yabancıların olduğu konuları yönetmekte oldukça başarılısınız. Yeni anlaşmalar ortaklıklarda yepyeni koşullar ortaya çıkaracaktır. Değişik arkadaşlıkların hayatınıza katacağı deneyimler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Kendinizi hiç sorgulamadığınız bazı aksaklıklar söz konusu. Bunlarla ilgili uyarılar güvensizlik yaratabilir. Bazı defterleri yeniden açmanız, iş yaşamınızdaki puan cetvelinizi eksilerden koruyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Biraz daha temkinli yaşamayı öğrenmeniz gerekiyor. Harcamalarınız standardınızın epeyce üzerinde. Paranızı daha akıllıca kontrol etmeyi bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mayıs 2022)
Bugün üzerinizde bir sıkıntı var ve net olamayacağınız için işinizle ilgili önemli kararlar vermekten kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed