İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Çok farklı işinizin veya iş birliğinizin faydalı şekilde ilerlemeye başladığını görebilirsiniz. Gayretlerinizin meyveleri ve ödülleri görünmeye başlıyor. Her şeyin fazlası kötü bir tecrübe anlamına gelebilir. Zamanınızı ve çabalarınızı dengeli dağıtmanız durumunda sizden faydalanmaya çalışan kişileri engelleyebilirsiniz. Başkalarının sizden yapmanızı beklediği şeylere değil, kendi yapmak istediklerinize odaklanmalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Kimi arkadaşlık ilişkilerinizde sempatik, ama bir yandan da itici agresif davranışlar içindesiniz. Belli bir amaç taşımadığınızı anlatmakta zorlanabilirsiniz. Belli konularda sizden daha yetkin, otorite sayılabilecek insanlarla görüşmeleriniz olacak. Geniş bir perspektifle baktığınız bu konularda, yine de bazı düş kırıklıkları yaşatmanız söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Kartınız Kaos... Bugün büyük düşünüp büyük oynadınız. Maddi yönden abarttığınızın farkına vararak para harcamayı kesmek üzeresiniz. Sıkıntı yaşayabileceğinizi anladınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Çözüm ihtiyacı olan hukuki bir meselenize vakit ayırabilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda kendinize yeni ufuklar açma şansınız var. O gözle bakın etrafınıza ve yeni tanışacağınız insanlara. Yeni bir kitap sizi mutlu edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Yaratıcılığınızın ve iyimserliğinizin yükseldiği güzel bir gününüzdesiniz. Aklınıza bir parça çılgınca ve riskli fikirler gelebilir. Fikirlerinizi öylesine tutkulu ve rahat ifade edeceksiniz ki insanlar kolayca ikna olacak. Yine de fikirleriniz için hemen büyük harcamalara girişmeyin. Borsa gibi alanlarda kazançlarınız artabilir. İş çıkışı kutlamalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Başarılı olabileceğiniz bir gün. Ãœstlerinizle ilişkinizde daha az ısrarcı olmanız gerekebilir. Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair bir önyargı var. Uyumlu bir çalışan olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsat doğabilir. Bu fırsatı iyi kullanmanız sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar meydana gelebilir. İlişkilerinizdeki seçimlerinizde sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Dikkatli olun! Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alabilirsiniz. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp çevrenizdekilerle tartışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Maddi durumlarda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınız bir gündesiniz. Harcamalarınızı borçlarınızı ödemek üzere yoğunlaştırmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ocak 2017)
Aşk yaşamınızda birtakım komplekslerden arınmanızda yarar var. Sevgilinizin sizinle ilgili birtakım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed