İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Az rastlanır türde bir olay maddi durumunuzla veya özel yaşamanızla ilgili planlarınızda ya da rutininizde değişikliğe neden olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dilek ve isteklerimizin gerçek olmasını, affedici olma, geçmiş acılardan kurtulma, karşılıklı birbirini destekleme veya birbirine yer açma duygularını besleyen enerjiler söz konusu. Başladığımız ya da hali hazırda devam eden işlerimizin gün içerisinde akıcılık kazanacağını veya çalışmalarımıza gusto katabileceğimizi de söyleyebilirim Niobe’ce. Ruhumuza hitap eden aktivitelere, sinema, tiyatro, konser ya da sergi ziyaretlerine zaman ayırabileceğiniz bir gün. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Aralık 2021)
İçinizdeki karabasanın üzerine giderek en doğruyu yaptınız. Böylece üzerine gidilen sıkıntının nasıl yaklaştıkça küçüldüğünü gördünüz. Sizi çok düşünüp sürekli arayan bir dostunuza vefasızlık ediyor, ilgisinin karşılığını vermiyorsunuz. Bir sağlık meselesine bugünlerde biraz üzüleceksiniz. Haftanın başlarında sevindirici bir haberiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
AŞK: Gönül işlerinizdekiproblemleri çözmeye başladınız.Onunla karşılıklı diyalog kurmayıöğrenmeniz sevdiğiniz kişininaşkını bir kat daha artırıyor.Bugün şanslı bir evredesiniz.PARA: Agresif davranışlar işyerinizdeki konumunuzu zedeliyor. Durun,düşünün ve öyle konuşun. Aksi halde mevcutişinizi kaybedebilirsiniz dikkat edin.SAĞLIK: Gece hayatı, alkol veya sürekli uykusuzkalmak yüzünüzü solgun hale getirdi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Sizin için önemli bir konuda ailenizden beklediğiniz desteği tam olarak bulamayabilirsiniz bugünlerde. Belki de tam tersi sizin yapacağınız özverili fedakarlıklar bugünlerin asıl beklentisi olabilir. Şefkatinize ihtiyaç var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Ãœzerinizdeki baskılar gidiyor. Gün ortasından sonraki şartları düşünmeye başlamalısınız. Yurt dışı bağlantılı konular öncelik kazanacak. Hayata bakış açınız ve beklentileriniz büyümekte. Yeni kişilerle fikir alışverişi içinde olmanız size çok şey katabilir. Akademik çalışmalara hız verdiğiniz bu dönem, başarıdan başarıya koşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Hafta sonunu özlediğiniz ve işlerinizden sıkıldığınız bir gündesiniz. Şeytana uymayın ve işlerinizi ihmal etmeyin. Daha sonra başınız çok ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Kariyer sizin hayatınızda son derece önemli bir yere sahip. Ancak ufak tefek başarısızlıkları herkes gibi siz de yaşayabileceğinizi kabul etmelisiniz. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul etmeniz gerekiyor. Mesleki problemlerinizi birlikte olduğunuz kişiyle de paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Son günlerdeki harcamalarınız biraz sıkıntıya düşmenize neden olabilir. Bu yüzden harcamalarınızı kısmanızda yarar var. Önümüzdeki günlerde önemli bir paranın haberini alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Aralık 2021)
Karmaşık bir konuda birkaç kişi, sizin sergileyeceğiniz tutuma göre davranış gösterecekler. Bu nedenle tavrınız önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed