İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Maddi ve finansal sorunlarınızı çözmek için ailenizden yardımlar alma, onların desteğini yanınızda hissetme adına güzel bir gün. Borçlar ve alacaklar dengesini rayına oturtmak için uzun vadeli çözümler üretmek ve bununla ilgili yakın çevrenizden önemli görüşmeler ayarlamak isteyebilir ve bunun için harekete geçmek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Bugün duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekeceğiniz birgün. Günün ilk saatlerinde kendinizi huzursuz ve biraz da sinirli hissedebilirsiniz. Öğleden sonra biraz daha sakin ve ılımlı olmayı başaracaksınız. Sevdiğiniz bir yakınınız hakkında alacağınız olumsuz bir haber sizi üzebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Bugün, ortak ilişkilerinize güçlü bir bakış açısı ile yaklaşmanız, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerini almak zorundasınız. Aksi taktirde; çabalarınızın boşa gitmesine neden olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Özellikle son zamanlarda sevdiğiniz insanla aranızdaki diyalog eksikliği sizi başkalarına yönlendirebilir. Ancak bu davranışınız hem kişiliğinizi bozacak hem de ileride kendinizi son derece pişman hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Finans ve ortak hesap konularıyla ilgili yeni gelişmeler olabilir. Gün içinde maddi sorumluluklarınız konusu gündeminizin en üst sırasında yer alacak. Yatırımlarınızla ilgili dönüşüm gerekliliği ortaya çıkabilir. Endişeye kapılmayın. Başarılı olmak için mücadeleci olmanız gerekiyor. Akılcı yaklaşımlarınızla çözümlere kolayca ulaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Kasım 2021)
İş hayatınızda duygularınızı saklamayı başaracaksınız. Enerjinizi işinize yoğunlaştırmanız sizi başarılara götürecek. Amirlerinizden yakında bir zam haberi duyarsanız, hiç şaşırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Bazı rahatsızlıklarınızı sevgilinize belli etmemeye çalışıyorsunuz, ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratmayabilir. Kariyerinizle ilgili yaptığınız planları gözden geçirmenin zamanı geldi..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Olduğunuz gibi görünmenizde yarar var. Parayı önemsemeniz, eli açık imajınızı zedelemeyecek. Yeterli bilgi sahibi olmadığınız alanlara duyduğunuz ilgi, birikiminiz açısından oldukça riskli gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Kasım 2021)
Kısa bir yolculuk gözüküyor. Yanınıza kitap almanızı gerektirmeyecek kadar kısa olan bu yolculuktan sonra sizden daha büyük bir iş için daha çok düşünmeniz ve daha cesur kararlar vermeniz istenebilir, şaşırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed