İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Kendinizi iyi hissetmeyebilir, yorgun hissedebilir veya depresif bir ruh halinde olabilirsiniz. Bazı konularda sizi eleştiren kişiler de üzerine tuz biber ekerse şaşırmayın. Bir iki gün böyle, sonra geçer. Büyütmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Bugün akşama doğru az da olsa canınız sıkılacak. Hiç sorumlu olmadığınız bir problemin tam ortasındasınız. Bu problemde size yüklenilen sorumluluğu kabullenmeseniz de, meselenin çözümüne kadar için içinde olacaksınız. Alacağınız bir telefon bütün gününüzü meşgul edecek. Sıkıntıları daha kapsamlı ele almanız gerektiğini öğreneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Bugün insanlara karşı sevgi yüklü ve özverili davranıyor, karşılığını da fazlasıyla alıyorsunuz. Aile bireylerinizin geleneklerine göreneklerine son derece uyum sağlıyorsunuz. Asi gibi görünseniz de içinizde sevgi yatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Bugün sizi rahatlatacak kişilerle paslaşacağınız işlere odaklanın. Aslında odaklanmasanız da bir şekilde kendiliğinden yürüyen ya da aldığınız iş gücü desteğiyle kendi yağıyla kavrulan işlerden çok daha fazla verim alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
İş hayatında son derece önemli bir dönem. Amaçlarınızı yeniden gözden geçirmeli, yapabileceklerinizi sağlam kılmalısınız. Dağınık olmanızın getirdiği terslikler sizi zorlayabilir. Ancak bir yandan da yaratıcı yanlarınızı öne çıkarabileceğiniz koşullar var. Bu tutumunuz üstlerin dikkatini ve desteğini size yöneltecektir. Evde yapılması gerekli işler yorucu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Bugün alacağınız bazı haberler henüz gizli tuttuğunuz projenizle ilgili sizi umutlandıracak. Son güne bırakma huyunuz sizi sık, sık sıkıntıya sokuyor. Bu huyunuz yüzünden herkes gibi belirli bir mesai saatiniz olamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Sevdiğiniz kişiye karşı daha ilgili davranacak ve onunla yakından ilgileneceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızın arkasında durmanız gereken bugün, barış ve uyum isteği ile sorunları boşverebilirsiniz. Oysaki bunları kulak arkası yapmadan bu güzel günde konuşabilir tatlıya bağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Maddi konularda sabah saatleri verimli etkiler altında olacaksınız ve bazı kazançlar elde edebileceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok hesaplı davranmayı tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Haziran 2022)
Yarım kalan bazı gelişmelerde sorumluluklarınızı yeterince değerlendiremiyorsunuz. Bu davranışınız bugünlerde hakkettiğiniz eleştirileri getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed