İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Savurgan bir yapıdasınız. Sadece para harcama konusunda değil herşeyde savurgan olabilirsiniz. Bu gün iş ilişkileriniz çıkmaza girebilir, maddi sıkıntı çekebilirsiniz. Resmi dairelerle olan işlerinizde olmadık zorluklar çıkabilir. Kendinizi mutsuz etmeye ve alkol gibi şeylere fazlaca eğilimli olabilirsiniz. Kendinizi ciddi bir krizin içinde bulabilirsiniz. Maddi veya duygusal bazı ilişkileriniz kopabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Tam bir deniz tutkunusunuz. Bugün bu tutkunuzu elden geldiğince doyuracaksınız. Kendiniz gibi bir arkadaş arayışınız da sona erecek muhtemelen. Yeni haftaya daha bir mutlu başlayacaksınız. Gönlünüzün denizde ama hayatınızın karada olması en büyük çözümsüzlüğünüz. Ruhunuzla bedeninizi aynı yere koyma şansını hiç bulamayacaksınız gibi görünüyor. Kuru yerlerde ıslak ruhunuzla dolaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Enerjik oluşunuz ani sakarlıklara sebep olabilir. Sağlık açısından şikayet ediyordunuz. Dikkat!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Sanatla ilgilenenler, güzel eserler ortaya çıkarabilir. Aşk ilişkileri bazen kalbinizi yaralıyor olabilir. Finansal oluşumlar lehinize gelişiyor. Açtığınız hukuk davaları beklediğinizden daha kısa zamanda sonuçlanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
İletişim ve hareket sizi canlı ve hevesli kılmakta. Düşünsel alanda kendinizi çok iyi ortaya koyabilir, kısa yolculuklardan verimli sonuçlar alabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkiler ise son derece canlı gelişmekte. Onların desteği ile keyifli zamanlar geçireceksiniz. Eğitim çalışmalarınız hız vereceğiniz imkanlarla başarınızı perçinleyen sonuçlar alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Bugün moraliniz yerinde ve kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. İş yerindeki yoğunluk sizi etkilemeyecek. Performansınızla çalışma arkadaşlarınızı da motive edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Bazı sıkışıklıklarınız, bu konulara biraz fazla iyi niyetli yaklaşımınızdan kaynaklanıyor olabilir. Her zamanki tokgözlü ve kendine yeten görünüşünüzün etkisi sandığınızdan fazla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mayıs 2022)
Sosyal ilişkilerinizde dikkatinizden kaçan önemli şeyler var. Yabancısı olduğunuz yeni sorunlarla ilk kez karşılaşabilirsiniz. Sürpriz gelişmelere karşı çok ilgili yaklaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed