İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Ekip çalışmasına veya grup aktivitelerine uygun davranmanız saygı görmenize ve farklı planlarda yer edinmenize olanak sağlayabilir. Başkalarını etkilemek için harcama yapma yolunu da seçebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Bugün akşama doğru az da olsa canınız sıkılacak. Hiç sorumlu olmadığınız bir problemin tam ortasındasınız. Bu problemde size yüklenilen sorumluluğu kabullenmeseniz de, meselenin çözümüne kadar için içinde olacaksınız. Alacağınız bir telefon bütün gününüzü meşgul edecek. Sıkıntıları daha kapsamlı ele almanız gerektiğini öğreneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Olaylara detaylı ve duygusal yönle yaklaşıyorsunuz. Bundan dolayı canınız sıkılabilir. Fakat etrafınızda bulunanlara gereken desteği veriyorsunuz. Partnerinizle çekim gücünüz güçlü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Çok çalışıp kendinizi heba ederek kurduğunuz kariyer hayalleri, hayal olmaktan çıkacak. Azminizin karşılığı olarak ilk planda bir miktar para geliyor. Bu parayla yapmanız gereken en son şey risk almak ya da şans oyunları oynamak. Ortam uygun olsa da acele karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Yazışmalar ve iletişim açısından yoğun zamanlarınız olacak. Kendinizi iyi planlamakta başarılısınız. Düşüncelerinizle başkalarını etkilemeniz, duygularınızı ifade ediş tarzınız öne çıkabilir. Gün ortasından sonrası içinde planlar yapmalısınız. Şartlar sizi eve yönelik uğraşların içine çekecek. Yerleşimle alakalı sorunlar sizi endişeli ve huzursuz edebiliir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Nisan 2023)
İş ilişkilerinizde bulduğunuz dostluklar içinizi ısıtıyor. Kariyeriniz açısından pek yararlı bir işyerinde olmamanıza rağmen son derece mutlu görünüyorsunuz. İlerleyen saatlerde bir görüşmeniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok. Aile içindeki bilinçli unsurlar, bu konunun düzenleyicileri olmaya devam ediyorlar. Artık paranın kıymetini anladığınız yolundaki inancınız biraz fazla iyimser görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Nisan 2023)
Doğru karar, bazı şartlanmışlıklardan kurtulabilmenize bağlı görünüyor. Bu aralar önemli bir görüşme yapmanız gerekiyor. Bu görüşmenin sonucu size olumsuz puanlar yazabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed