İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Önce karar veriyor, ardından doğru mu yaptım diye düşünüyorsunuz. Bugün yaşayacağınız bir olay aceleyle karar vermenin zararlarını size gösterecek. Bugün yine Cuma heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilden önceki son gün her hafta içinizi şenlendiriyor. Sizin sorumluluğunuzda olan bir yakınınızın bazı sorumsuz davranışları siz yıldırıyor. Önümüzdeki günlerde bir üzüntünüz olacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Ayrıntılara fazla önemvermezseniz partnerinizle herşey yolunda ilerleyecek. Onsuzolduğunuz günler kalbiniz nekadar acı çekiyordu çabukunuttunuz. Sevdiğinize karşıkırıcı davranmamanız gerekli.İŞ: Aslında işler sizin istediğiniz gibi ilerliyor amayine içgüdüsel olarak heyecanlı ve telaşlısınız.Zamanı boşa harcama gibi bir lüksünüz yok bir anönce işinizin başına geçip işlerinizi tamamlayın.SAĞLIK: Damarlarınızın şişkinliği sorun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Farklı sanat ve kültürel kollarda başarılı olma eğiliminiz yüzünden konuyla ilgili eğitim alma sürecine girmeniz mümkün. Bir dost ortamında tanışacağınız karşı cinsten biriyle duygusal birliktelik yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Artık daha kararlı hareket edebiliyorsunuz. Bazı bitişler ve başlangıçlar önünüzü açacak gelişmeler getiriyor. Özellikle yerleşimi içine alan problemlerin üzerinde durmak, güvenliğinizi yeniden oluşturmaktan yanasınız. Aile içi ilişkilerin getirdiği sorumluluklar ise sizi yıldırmakta. Daha toleranslı davranarak iş hayatının getirdiği ortak çalışmalara odaklanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak, aksamalardaki sorumlulukları paylaşacaksınız. İş yaşantınızda genel olarak doyumlu görünmenize rağmen, bugünlerde birtakım serzenişleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Umutsuz başladığınız ilişkiniz, hiç beklemediğiniz bir biçimde mutlu sona doğru gidiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. Merak etmeyin duygularınızın karşılığı fazlasıyla var. Şimdilik problem gözükmüyor. İşyerinizde meydana gelecek değişiklikler kafanızın karışmasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Maddi konularda genel olarak şanslı etkiler altında olacaksınız ve yeni kazançlar elde etmek için düşünceler geliştirebilirsiniz. Harcamalarınızda çok dikkatli davranacağınız söylenemez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Çok şey borçlu olduğunuz insanların yaşamına duygusal bir katkıdan başka katkı koyamamaktan çok dertlisiniz. Ama kaygılanmayın onlar sizden verdiğinizden ötesini beklemiyor zaten.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed